Indywidualne zajęcia online z języka angielskiego EasyEnglish

Zdobywaj wiedzę stosowaną na interaktywnych lekcjach z certyfikowanymi nauczycielami

Dlaczego EasyEnglish?

Praca z certyfikowanymi nauczycielami

Każdy z naszych nauczycieli posiada kwalifikacje, potwierdzone powszechnie uznanymi certyfikatami oraz przeszedł gruntowną selekcję, rozmowy kwalifikacyjne i egzaminy. Możesz być pewien, że pracuje z Tobą doświadczony nauczyciel.

Opracowany program zajęć

Plan zajęć uwzględnia Twój początkowy poziom języka. Każda lekcja obejmuje konkretny temat i zawiera słownictwo i gramatykę zgodnie z Twoim poziomem. Zapewniamy różnorodne materiały szkoleniowe, dzięki czemu nie musisz kupować dodatkowych podręczników!

Interaktywne szkolenie

Żadnych monotonnych lekcji i nudnych ćwiczeń pisemnych. Na naszych zajęciach wykonujesz zadania z elementami gry, oglądasz filmy, słuchasz rozmów, szybko sprawdzasz poprawność swoich odpowiedzi. Nauka na naszej platformie będzie interesująca zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jak wygląda nauczanie?

1

Nauczyciel bezpłatnie testuje i określa poziom znajomości języka

2

Nauczyciel tworzy program zajęć na podstawie Twoich celów i poziomu wiedzy

3

Samodzielnie tworzysz dogodny harmonogram zajęć

4

Wszystkie zajęcia są indywidualne

5

Każda lekcja dotyczy konkretnego tematu

6

Nauczyciel monitoruje Twoje postępy

Nasi nauczyciele

Maria L.

Wykształcenie: filolog / lektor / tłumacz

"Jestem nauczycielką j. angielskiego. Pracuję w zawodzie od 8 lat, w trakcie których uczyłam studentów w wieku od 3 do 65 lat, zawsze upewniając się, że ich cele językowe są odpowiednio realizowane. Specjalizuje się w General English oraz Business English z naciskiem na rozwój umiejętności komunikacyjnych. Zawsze zapewniam przyjemną i komfortową atmosferę, która pozwala przełamać barierę językową i poprawia pewność ucznia w mówieniu."

Wioletta K.

Wykształcenie: filolog / lektor / tłumacz

"Jestem lektorem j. angielskiego z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadam certyfikat TESOL. Uczę z ukierunkowaniem na obszar akademicki lub języka branżowego oraz ogólnego, odpowiednio do potrzeb zawodowych czy zainteresowań ucznia."

Anna H.

Wykształcenie: filolog / lektor

"Prowadzę zajęcia z j. angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, starając się rozwijać różne kompetencje uczniów. Każde zajęcia są dostosowane do potrzeb ucznia oraz jego celów językowych, które są omawiane na pierwszych zajęciach."

Własny program dla wszystkich poziomów:

Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty, matury

Przygotowujemy do egzaminów szkolnych, wstępnych na studia licencjackie lub magisterskie. "Przerabiamy" z uczniami cały niezbędny materiał, zapoznajemy ze strukturą egzaminu oraz nastawiamy na maksymalnie pozytywny wynik egzaminu.

Przygotowanie do IELTS / TOEFL i innych egzaminów międzynarodowych

Osobom planującym studia za granicą oferujemy efektywne przygotowanie do egzaminów międzynarodowych. Zapoznamy Cię z wymaganiami i cechami egzaminu, przeprowadzamy rzetelne przygotowanie krok po kroku.

Udoskonalenie języka mówionego

Stała praktyka językowa, indywidualne podejście, aktualne słownictwo w sytuacjach życiowych - z nauczycielami EasyEnglish zaczniesz rozmawiać!

Angielski zawodowy i w biznesie

Przygotujemy Cię do prowadzenia negocjacji, spotkań biznesowych i korespondencji w języku angielskim. Pomożemy Ci zbliżyć się o krok do prowadzenia spraw międzynarodowych.

Pierwsza lekcja w szkole EasyEnglish jest bezpłatna!

Na bezpłatnej lekcji:

Określimy Twój poziom wiedzy

Zapoznamy się z planem lekcji

Przeprowadzimy lekcję

Cennik

1 lekcja - 0 zł

Lekcja próbna

bezpłatnie

1 lekcja - 78 zł

6 lekcji

468 zł

1 lekcja - 73 zł

12 lekcji

876 zł

1 lekcja - 68 zł

20 lekcji

Najczęściej wybierany pakiet

1 360 zł

1 lekcja - 64 zł

50 lekcji

Najbardziej atrakcyjny pakiet

3 200 zł

Opinie uczniów EasyEnglish

Uczę się z powodzeniem i widzę wynik. Jestem zadowolona z formatu nauczania i swojego nauczyciela. Bardzo podoba mi się to, że tematy i program zajęć są ukierunkowane na moje zainteresowania i cele, nauczyciel zawsze uwzględnia moje życzenia.

Bożena N.

Moje dziecko lubi lekcje na platformie interaktywnej. Nauczyciel wie, jak wzbudzić zainteresowanie i wyjaśnić trudne tematy. Na początku byliśmy trochę sceptyczni co do zajęć online, ale teraz cieszymy się, że wypróbowaliśmy EasyEnglish.

Aleksandra K.

Przygotowuję się do matury z języka angielskiego i w krótkim okresie już znacznie poprawiłam swoją wiedzę. Z moją nauczycielką łatwo się uczyć, ona zawsze od razu widzi, gdzie jeszcze musimy popracować. A zajęcia online znacznie oszczędzają czas. Planuję kontynuować zajęcia i po maturze, aby osiągnąć wysoki poziom.

Natalia L.

Pierwsza lekcja angielskiego jest bezpłatna!