Blogs

Categories
Tutor - Grzegorz id:2826

Athour: Grzegorz

Na jakim instrumencie rozpocząć naukę gry? Czy zaczynać od nauki gry na keyboardzie, czy od razu robić to na pianinie lub fortepianie? Jakiej firmy instrument kupić i jaki model wybrać?

Tutor - Oliwia id:14183

Athour: Oliwia

Krótko o tym, jak się uczyć matematyki, z pozdrowieniami od korepetytorki :)

Tutor - Patryk id:22207

Athour: Patryk

Krótki wpis na temat tego jak skutecznie pobierać korepetycje.

Tutor - Ryszard id:12793

Athour: Ryszard

Jak ósmoklasista powinien przygotować się do egzaminu z języka polskiego?

Tutor - Ryszard id:12793

Athour: Ryszard

Czy język niemiecki jest nam nadal przydatny. Jak możemy go wykorzystać, a może warto zainwestować w naukę innego języka? Odpowiedzi na te i na inne pytania daje w skrócie niniejszy esej.

Tutor - Ryszard id:12793

Athour: Ryszard

Takie pytanie nurtuje wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z angielskim i w tym celu przychodzą na kursy, a zwłaszcza na zajęcia indywidualne.

tutor 24599

Athour: tutor 24599

Wiesz, że Twoje dziecko naprawdę może nauczyć się wszystkiego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się pomóc dziecku w nauce i zmotywować go do działania.

Tutor - Basia id:24079

Athour: Basia

W dzisiejszych czasach posiadanie dobrych zdjęć to już konieczność, spójne konto na Instagramie, dobre zdjęcia produktu, nietuzinkowe zdjęcia do artykułów to po prostu wymóg rynku. Dziś skupię się na oświetleniu i jego znaczeniu w fotografii typu lifesty

Tutor - Basia id:24079

Athour: Basia

Jest to tekst o tym, jak nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw, z jakich materiałów i metod korzystałam a także znajdziecie tu moje porady dla wszystkich tych, którzy zaczynają swoją przygodę z dowolnym językiem obcym.

12...4