Podsumowanie roku 2016 korepetytorskiej firmy Buki.

Zbliża się ku końcowi rok 2016, który jak zawsze pełen był różnych ciekawych wydarzeń, wyników i nowych osiągnięć. Były też oczywiście i niepowodzenia, lecz dzisiaj nie o nich mowa. Już sam fakt, że 80% osób naszej obecnej ekipy dołączyło do nas właśnie w 2016 roku, czyni go bardzo znaczącym. Spróbuję krótko opisać kilka ważnych i ciekawych momentów z życia firmy:

  • We wrześniu pojawiliśmy się na polskim rynku, na którym rozwijamy się obecnie bardzo dynamicznie. Mamy już ponad 500 rejestracji i prawie 280 aktywnych korepetytorów.

  • Dosłownie w zeszłym tygodniu BUKI uruchomiło stronę internetową w Kazachstanie. W ciągu tych siedmiu dni dołączyło do nas ponad 20 kazachskich korepetytorów.

  • W Ukrainie zostaliśmy jednym z największych serwisów z bieżącą bazą do 10000 korepetytorów (blisko 7000 stale aktywnych) i dynamiką wzrostu zamówień. W chwili obecnej BUKI działa w ponad 250 miastach i miasteczkach Ukrainy.

  • Otrzymaliśmy i opracowaliśmy ponad 3000 zamówień w ciągu 1 miesiąca i ponad 200 zamówień na dobę w rekordowych okresach.

Podsumowanie roku 2016 korepetytorskiej firmy Buki.

 

  • Zebraliśmy świetny zespół programistów i prawie w całości zrezygnowaliśmy z podobnych usług outsourcingowych. Teraz wszystkie Państwa życzenia, uwagi i propozycje będą wykonywane jeszcze szybciej i lepiej.

  • O wynikach naszej pracy pisały różne media. W szczególności można wyróżnić artykuł w największym portalu ukraińskim IT - AIN.UA

  • Zwyciężaliśmy w konkursach StartUp- ów, otrzymaliśmy wiele ciekawych propozycji od partnerów i inwestorów.

Podsumowanie roku 2016 korepetytorskiej firmy Buki.

I to tylko niewielka kropla wszystkich wydarzeń 2016 roku. Można napisać jeszcze o wielu ciekawych wydarzeniach z życia firmy ale nie będą one już tak ciekawe dla Państwa. Najważniejsze, co chciałbym podkreślić - w ciągu tego roku znaleźliśmy sporo przyjaciół wśród naszych partnerów, korepetytorów i zwykłych ludzi, którzy śledzą naszą skromną działalność na rynku usług korepetytorskich. W imieniu całej firmy i swoim dziękuję wszystkim za dołączenie do naszej dużej rodziny - firmy BUKI.

Postaramy się zrobić wszystko, aby w Nowym Roku, nasz serwis stał się wygodniejszy i aby rozpoczął działalność w kilku nowych krajach.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Vadym Synzheretskyi

Published:

Category: Company news