Korepetycje Mrągowo

Lekcje online

Oksana B.

50zł/60 min

Język angielskiJęzyk ukraińskiJęzyk rosyjski

Edukacja: ZNU

Doświadczenie: ponad 10 lat

You can improve your knowledge with me. I work with all levels. I choose materials and methods according to the preferences of students. My name is Oksana. I am from Ukraine, but now I live in Poland. I am a teacher of English. I want to study new students and to help them to improve their skills in English. I can work online (Zoom or Viber, or any other app). I like my work and love my students.

50zł/60 min

jest to bezpłatne

Dokładniej

Korepetytory w Mrągowo - podstawowe informacje

Korepetytory w Mrągowo - zgodnie z Twoimi wymaganiami:2
Średnia ocena korepetytorów w Mrągowo :0
Zajęcia online/przez Skype:Tak
Średni czas oczekiwania na odpowiedź od korepetytora w Mrągowo :00:00:00
Grafik pracy korepetytorów w Mrągowo :Poniedziałek - niedziela, 8:00 - 21:00
Przeciętne doświadczenie korepetytorów w Mrągowo :ponad 5 lat

Julia K.

50zł/60 min

Język angielski

Edukacja:

Doświadczenie: ponad 5 lat

Nazywam się Julia, od lat współpracuje z dziećmi pomagając im w nauce i rozwijaniu się. Pasję do nauczania zaczerpnęłam od rodziny. Metody nauczania dzięki którym współpracuję oraz rozwijam zdolności i zainteresowania uczniów : Dyskusja Praca z książką Praca z platformami edukacyjnymi Burza mózgów Prace pisemne Gry dydaktyczne (online) Metody eksponujące Metody zachęcające do rozwoju osobistego uczniów

50zł/60 min

jest to bezpłatne

Dokładniej

Znaleziono 2 ogłoszenia korepetytorów

Filtry

Wybierz przedmiot i lokalizację

Wybierz przedmiot

  • Język angielski
  • Język ukraiński
  • Język rosyjski
Korepetycje Mrągowo - najlepsi wykładowcy, opinie klientów, ankiety i ranking korepetytorów. Korepetytorzy Mrągowo na stronie Buki – wszystkie dzielnice.

Często zadawane pytania na temat Korepetycje Mrągowo

🥇 Jak wybrać dobrego korepetytora?

Aby wybrać najbardziej odpowiedniego Korepetycje Mrągowo, zalecamy zapoznać się z następującymi informacjami o korepetytorach: koszt za godzinę zajęć, liczba pozytywnych opinii, obszar dojazdu, doświadczenie zawodowe oraz posiadanie dyplomu.

🔎 Gdzie znaleźć korepetytora w mieście Mrągowo?

Na stronie BUKI możesz wybrać jednego z 2 korepetytorów, którzy uczą ponad 150 przedmiotów. Zalecamy również zwrócić uwagę na dostępne poziomy nauczania i harmonogram zajęć wybranego nauczyciela.

🖥 Jak wybrać korepetytora na zajęcia online/przez Skype?

Aby zobaczyć czy korepetytor ma możliwość prowadzenia zajęć przez Skype/online, należy w polu "Gdzie planujesz się uczyć?" wybrać opcję „online”. W takim przypadku będą Ci oferowani nauczyciele tylko z opcją zajęć zdalnych. Dodatkowo, w profilu każdego nauczyciela możesz sprawdzić zaznaczenie, czy wybrany nauczyciel pracuje przez Skype. Aby upewnić się, że ta opcja jest dostępna, zwróć uwagę na blok informacyjny "Miejsce zajęć" i punkt "Przez Skype:".