Nowy gość na polskiej arenie edukacyjnej

BUKI- kim jesteśmy, czym się zajmujemy, jak to działa? Odpowiedzi na dane pytania pojawią się w następnej części atrykułu.

Kim jesteśmy?

Buki jest platformą oświatową dla korepetytorów, a także ich uczniów. Dana firma już ma swoją historię, istnieje na ukraińskim rynku od 2012 roku. W ciągu czterech lat 3356 uczniom udało się znałeźć swoich korepetytorów. Dana platforma ułatwia oraz skraca czas na poszukiwanie odpowiedniego korepetytora lub ucznia. Co dla tego jest potrzebne? Bardzo proste- laptop, dostęp do Internetu oraz parę poświęconych minut na to.

Czym sie zajmujemy?

BUKI właśnie jest tą firmą, która występuje jako pośrednik, pomocnik w procesie szukania nauczyciela dla jego słuchacza, i odwrotnie znajduje ucznia dla wykładowcy. Na polskim rynku firma istnieje od niedawna, jednak bez wątpliwości odnajduje swoich zwolenników.

Na naszej stronie buki.org.pl jest możliwość zobaczyć wszystkich korepetytorów. Oni są ulokowani według różnych przedmiotów i miejscowości. Nasza strona daje możliwość wyszukać korepetytora bardziej szczegółowo, według pewnych kryteriów. Żeby dokonać danej selekcji niezbędnym jest przejść w zakładkę "korepetycje" i wybrać potrzebną miejscowość, przedmiot, wysokość wynagrodzenia, miejsce prowadzenia oraz poziom szkolenia. Teren, gdzie można znałeść nauczyciela może być różny- duże miasta takie jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Katowice , Łodź i inne, tak i małe miasteczka oraz wsi całej Polski.

Bardzo łatwym dla naszych klientów jest możliwość wyboru miejsca, gdzie mianowicie odbędzie się dane zajęcie- może ono być prowadzone bezpośrednio u korepetytora, ucznia, innej lokalizacji lub online.

Następne kryterium, poziom szkolenia, załeży od wykształcenia samego wykładowcy oraz jego preferencji. Są prowadzące zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (podstawówka, gimnazium, liceium). Wysokość wynagrodzenia jest różna w różnych miejscowościach oraz u każdego wykładowcy, który daną kwotę ustawia samodzielnie. Mimo tego, zajęcia mogą odbywać się on-line, co ułatwia i przyśpiesza proces szukania nauczyciela bądź ucznia.

Dla wykładającego niezbędnym warunkiem jest zrejestracja na naszej stronie (wypełnienie ankiety) oraz dołączenie dyplomu potwierdzającego jego profesjonalizm w danej dziedzinie. Im więcej informacji o siebie zamieści korepetytor, tym większą pozycję  będzie miał w rankingu.

Wykładowca również ma możliwość prowadzić swój blog o tematyce oświatowej.

Jak to działa?

Po znalezieniu juz odpowiedniego korepetytora, uczień musi skontaktować się z nim, naciskając przycisk "Skontaktować się z korepetytorem". W tym momencie nauczyciel otrzyma dane powiadomienie i skontaktuje się w ciągu dnia w celu omówienia szczegółów pierwszego zajęcia. W razie jakichkolwiek nieporozumień, można skontaktować się drogą mailową. Pracownicy firmy BUKI z przyjemnością, w mozliwie krótkim czasie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zaproponują alternatywne rozwiązanie.

Firma nieustannie pracuje nad polepszeniem jakości portalu, dlatego więc administratorzy BUKI będą kontakować się osobiście z każdym klientem w celu oceny oferowanych usług.

Z niecierpliwością czekamy na każdego z was!

 

Opublikowano:

2016-08-08

Autor: Firma Buki: Dokształcanie i doskonalenie