Lubisz uczyć? Chciałbyś pracować jako prywatny nauczyciel lub korepetytor? Szukasz uczniów? Nasza firma zaprasza wszystkich chętnych do współpracy.

Aby rozpocząć zarejestruj się na naszym portalu.Szczegóły:

Zarejestruj się wprowadzając swój email i hasło które będzie wykorzystane do dalszego dostępu do konta. Po rejestracji wyślemy email z danymi do konta oraz link aktywacyjny, który należy kliknąć aby aktywować konto.

Następnie przejdź na stronę i wypełnij ankietę. Zalecamy szczegółowe i prawdziwe wypełnienie ankiety. Obowiązkowe pola w ankiecie to: imię, nazwisko, nr telefonu, miejscowość zamieszkania, zakres wykładanych przedmiotów, poziom nauczania, koszt usługi. Nieobowiązkowe pola które zalecamy wypełnić to dokładne dane odnośnie wykształcenia (uczelnia i otrzymany stopień naukowy), adres (ogólny lub dokładny), który będzie wyświetlony na mapie korepetytorów Polski, dni i godziny prowadzenia zajęć, kontakt na Skype, możliwość prowadzenia zajęć online. Korepetytor może również opowiedzieć o swoich mocnych stronach, wpisać te dane w polu informacji dodatkowej.

Rekomendujemy również dodać swoje zdjęcie aby zwiększyć pozycjonowanie ankiety na stronie. Po wypełnieniu wszystkich danych i po dodaniu zdjęcia należy zapisać dane.

Ankieta jest publikowana na portalu przez administratora. Realizacja zajmuje około 1-2 tygodni od momentu rejestracji. Po opublikowaniu ankiety manager zaproponuje potencjalnych uczniów.

Często zadawane pytania:

1) Kiedy dostanę zgłoszenie od ucznia? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie jesteśmy w stanie natomiast wyjaśnić jak zgłoszenie trafia do korepetytorów.
Możliwe są dwa sposoby:
Pierwszy kiedy uczeń zobaczył profil korepetytora na naszym portalu i wyraził chęć podjęcia zajęć. Wówczas nasz serwis kontaktuje się z uczniem weryfikując profil następnie informacje są wysłane do korepetytora. Korepetytor może przyjąć bądź odrzucić zgłoszenie. W przypadku braku akceptacji manager szuka nowego korepetytora.
Drugi sposób uczeń zaznaczył oczekiwania wobec korepetytora i prosi o pomoc w jego wyborze. W takim przypadku wyszukujemy najbardziej optymalnego nauczyciela który ma najwyższy ranking propozycje są wysłane do ucznia. Uczeń akceptuje jedną osobę, a następnie zgłoszenie trafia do korepetytora.

2) Jak powstaje ranking?
Na początkowy ranking składa się uzupełnienie profilu (szczegółowo wypełniona ankieta oraz dodane zdjęcie) następnie na ranking wpływają oceny wystawione przez uczniów, a także dodatkowe punkty np. za prowadzenie bloga.

3) Co daje rejestracja?

  • Możliwość stworzenia i redagowania własnego profilu.
  • Dostęp do archiwum zgłoszeń, w którym można znaleźć wszystkie informacje odnośnie uczniów z którymi korepetytor pracuje lub pracował wcześniej.
  • Możliwość przeglądania i otrzymywania potencjalnych zgłoszeń które są widoczne w rubryce "Moje zgłoszenia".

4) Legalność
Jeteśmy firmą, działającą na podstawie Świadectwa Rejestracji Państwowej. Nadajemy usługi informacyjne dla korepetytorów. Więcej informacji w ofercie.


Zarejestruj się https://buki.org.pl/login/

Jeśli masz dodatkowe pytania — napisz info@buki.org.pl.