Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »

Pytania i odpowiedzi dla klienta szkoły

 

 1. Czym jest EasySchool?

  EasySchool to indywidualne lekcje online z nauczycielem języka angielskiego lub matematyki. Zajęcia odbywają się na interaktywnej platformie lub za pomocą podręcznika na podstawie programu, który jest tworzony indywidualnie dla każdego ucznia i uwzględnia jego życzenia, cele i początkowy poziom wiedzy.

 2. Jak odbywają się zajęcia z języka angielskiego w EasySchool?

  Zajęcia w EasySchool są indywidualne, każdy uczeń pracuje ze swoim nauczycielem na interaktywnej platformie. Podczas zajęć uczeń i nauczyciel komunikują się za pomocą połączenia audio i wideo. Uczeń wykonuje zadania za pośrednictwem interaktywnej platformy, a nauczyciel monitoruje postępy w czasie rzeczywistym, wyjaśnia materiał. Na zajęciach uczą się czytania, pisania, gramatyki, mówienia i słuchania.

 3. Jak odbywają się zajęcia z matematyki w EasySchool?

  Zajęcia w EasySchool są indywidualne, każdy uczeń pracuje ze swoim nauczycielem. Na zajęciach z matematyki uczeń i nauczyciel komunikują się za pomocą połączenia audio i wideo oraz używają interaktywnej tablicy do rozwiązywania zadań. Nauka odbywa się na podstawie podręcznika ucznia lub innych podręczników wybranych przez nauczyciela.

 4. Nauka online – czy to dobre rozwiązanie?

  Format online pozwala na bardziej elastyczny harmonogram nauki i oszczędność czasu na dojazdach. Skuteczność lekcji online nie jest gorsza od zwykłych, a dzięki elementom gry nauka może być bardziej interesująca i dynamiczna. Uczniowie zawsze polecają EasySchool swoim znajomym.

 5. WJak wygląda płatność za zajęcia?

  Aby rozpocząć naukę, należy wykupić pakiet zajęć. Do wyboru są różne pakiety - od 5 do 50 lekcji. Im większy pakiet, tym niższa cena za jedną lekcję.

 6. Jak polecić serwis znajomym?

  Uczniowie mogą otrzymać dodatkowe bezpłatne zajęcia za zaproszenie znajomych do EasySchool. Aby otrzymać bonus, poproś znajomego, aby powiedział menedżerowi, że przyszedł z Twojego polecenia. Jak tylko zaproszony znajomy zapłaci za pakiet zajęć, otrzymasz dodatkowe lekcje.