Dawid

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Państwowa Szkoła muzyczna II stopnia (2009)

Rok ukończenia:

2009

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczneDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Udzielam profesjonalnych lekcji, nauki od podstaw, konsultacji przed egzaminami z zakresu nauki gry na:

Fortepianie, Pianinie.

Zajęcia prowadzone są na profesjonalnym fortepianie, w sali koncertowej. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu, doskonaliłem swoje umiejętności u pianistów np. L. Możdżer, K. Zimerman.

Udzielam lekcji dzieciom i dorosłym, uczniom szkół muzycznych I i II st, oraz wszystkim chętnym w każdym wieku niezależnie od zaawansowania, również od zupełnych podstaw. Tych z doświadczeniem, choćby niewielkim, tych którzy wcześniej nie mieli styczności z grą na instrumencie a chcieliby spróbować. Pasjonatów muzyki, tych którzy mają ochotę zająć się grą na instrumencie dla własnej satysfakcji i spełnić swoje marzenia.

Posiadam własne materiały do nauki.

Nauka obejmuje czytanie nut, akordów, harmonii, pracę nad wszelkimi elementami technicznymi oraz muzycznymi gry. Pomagam we właściwym ułożeniu rąk oraz swobodzie gry, pracuję nad właściwą postawą przy instrumencie, nad uczeniem się i rozczytywaniem utworów. Zapoznaję z podstawami teorii muzyki, nauką nut i akordów. Utwory wybieramy razem z osoba uczącą się w zależności od jej upodobań.

Miła i spokojna atmosfera, zajęcia indywidualne, możliwość dojazdu do ucznia.
Czas trwania lekcji do ustalenia.

Zapraszam

Gra na fortepianie - informacje o doświadczeniu:

Udzielam profesjonalnych lekcji, nauki od podstaw, konsultacji przed egzaminami z zakresu nauki gry na: Fortepianie, Pianinie. Zajęcia prowadzone są na profesjonalnym fortepianie, w sali koncertowej. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu, doskonaliłem swoje umiejętności u pianistów np. L. Możdżer, K. Zimerman. Udzielam lekcji dzieciom i dorosłym, uczniom szkół muzycznych I i II st, oraz wszystkim chętnym w każdym wieku niezależnie od zaawansowania, również od zupełnych podstaw.

Krótka informacja o korepetytorze

Dawid S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Białystok i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Gra na fortepianie
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Kursy specjalistyczne
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 60 Zł/god.

Podobne ankiety Białystok