Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Adama Mickiewicza (2015)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2015

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKonwersacjeDla początkującychDla dzieci

O sobie:

Od ponad 2 lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego, przygotowywałam maturzystów do egzaminu maturalnego szczególnie ustnego na poziomie podstawowym. Wszyscy moi podopieczni ukończyli szkołę średnią i egzamin z dobrymi, zadowalającymi ich wynikami. Uczyłam także uczniów szkoły podstawowej, 5 i 6 klasa z przygotowaniem do egzaminu. Uczniowie poprawili swoje wyniki w szkole oraz umiejętności językowe.
Moją własną przygodę z niemieckim rozpoczęłam juz w przedszkolu, kontynuowałam przez całą edukację, na studiach uczestniczyłam w dodatkowych kursach językowych. Przez miesiąc jakiś czas temu miałam także niesamowitą przyjemność brać udział w Intensiv Deutschkurs prowadzonym przez Uniwersytet Wiedeński i przebywać w przepięknym Wiedniu, gdzie historia pięknie splata się z nowoczesnością.
Swoje zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze i bardzo cierpliwie, dostosowując poziom i sposób prowadzenia zajęć do predyspozycji i potrzeb uczestnika. Korzystam z własnych materiałów oraz w razie potrzeby z materiałów uczestnika, np. podręczniki, zeszyty ćwiczeń i notatki z lekcji w szkole.
Terminy zajęć ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę grafik prowadzącego i uczestnika (szkoła, praca, zajęcia dodatkowe, itp.)
Jestem w stałym kontakcie z uczniami - każda zmiana wpływająca na termin bądź godzinę zajęć jest od razu zgłaszana, zajęcia są każdorazowo potwierdzane poprzez kontakt bezpośredni, telefoniczny lub sms-owy.

Język niemiecki - informacje o doświadczeniu:

Od ponad 2 lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego, przygotowywałam maturzystów do egzaminu maturalnego ustnego na poziomie podstawowym. Wszyscy moi podopieczni ukończyli szkołę średnią i egzamin z dobrymi zadowalającymi ich wynikami. Uczyłam także uczniów szkoły podstawowej, 5 i 6 klasa z przygotowaniem do egzaminu.

Odzew klienta

Język niemiecki, Konwersacje

Nie bardzo mogę coś powiedzieć ,gdyż zajęcia były jednorazowe. Oczekiwałem kogoś po germanistycę.Więc zrezygnowałem i znalazłem native speakera.

Język niemiecki, Dla początkujących

Pani Ania to bardzo sympatyczna osoba lekcje są prowadzone spokojnie bez stresu i naprawdę bardzo polecam.

Podobne ankiety Poznań

Onur T.

50 Zł/god

Jakub O.

40 Zł/god

Anna Ż.

50 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Anna Ś. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język niemiecki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Konwersacje
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 50 Zł/god.