Korepetycje - Marta M. id:1068

Marta M.

40za 60 min

Marta M.

Przedmioty

Język niemiecki

Gra na gitarze

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Przygotowanie do szkoły

Konwersacje

Gramatyka

Poziom A1-A2

Poziom B1-B2

Dla początkujących

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Poziomy nauczania:

Dla początkujących

Dla dzieci

Miejsce lekcji

U ucznia:

Lublin: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne , Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek , Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek , Stare Miasto , Szerokie, Śródmieście, Tatary , Węglin Południowy , Węglin Północny , Wieniawa

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

nie

O sobie

Jestem absolwentką Germanistyki studiów magisterskich, Pedagogiki studiów podyplomowych, a obecnie studiuje Muzykologię. Kontakt z dziećmi miałam już jako dziecko, ponieważ mam młodsze rodzeństwo i jako starsza siostra, odrabiałam z nimi lekcje i sprawowałam opiekę. Przez wiele lat pełniłam rolę wychowawcy kolonijnego na wyjazdach z dziećmi i młodzieżą, a w 2015 byłam koordynatorem animacji językowych podczas obozu polsko-niemieckiego. W czasie studiów działałam w wolontariacie Projektor, gdzie prowadziłam zajęcia dla dzieci w szkołach, z wielu dziedzin. Odbyłam praktyki nauczycielskie w Gimnazjum nr. 8 w Radomiu. Obecnie pracuje jako trener szybkiego czytania, pamięci i koncentracji.
W swojej pracy przede wszystkim staram się indywidualnie podchodzić do ucznia i dostosowywać metody pracy do potrzeb i zdolności ucznia. Na lekcjach używam gier i zabaw do nauki języka, m. in. Memory, Skojarzenia, Gry planszowe, Opowiadania, Filmy.
Duży nacisk kładę na ćwiczenia z konwersacji, mówienia, bo to jest najtrudniejsza umiejętność i wymaga pracy, a najbardziej przydatna. Działalnością korepetytorską zajmuje się od trzech lat. Uczę języka niemieckiego i gry na gitarze.

Wykształcenie:

Katolicki Uniwersytet Lubelski, magister, 2015

Doświadczenie:

ponad 3 lata