Korepetycje - Bartosz H. id:10754
30 zł/60 min

Bartosz H.

id: 10754

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa

O sobie

Korepetycji udzielam od 2 lat. Na moich zajęciach zawsze panuje luźna atmosfera, zajęcia prowadzę bezstresowo, ale jednocześnie jestem wymagający.
Nigdy nie rozwiązuję zadań za ucznia, a jedynie naprowadzam go na odpowiedni tok myślenia i nakierowuję na sposób, w jaki można zadanie rozwiązać.
Na zajęciach często korzystam z zadań z książek ucznia, jednak zdarza się, że przynoszę własne źródła i literaturę, jeśli zajęcia tego wymagają (inny poziom zadań, lub po prostu zadań nie wystarcza na odpowiednią ilość godzin, którą sobie uczeń zażyczył).
Korepetycji udzielam głównie osobom przygotowującym się do obowiązkowej matury z matematyki podstawowej, ale również i młodszym rocznikom w liceum/technikum/zawodówce i gimnazjum.
Zważywszy na poprawę jakości ocen moich uczniów oraz na to, że do mnie wracają, uważam, że moje metody nauczania są dość skuteczne.

Przy dojeździe powyżej 5 km pobieram dodatkową opłatę za dojazd (2-5 zł).

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Uczęszczałem do liceum ogólnokształcącego o profilu biochemicznym z rozszerzoną matematyką, z której zdawałem maturę. Obecnie jestem studentem inżynierii biomedycznej, w której matematyka odgrywa kluczową rolę.

Opinie klientów

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

Pan Bartosz jest wspanialym nauczycielem. Syn jest bardzo zadowolony z korepetycji: rzetelność i przygotowanie do zajęć Pana Bartosza jest porażające.

Podobne ankiety Zielona Góra

50zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Bartosz H. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Zielona Góra i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 30 zł/60 min.