Korepetycje - Emanuel R. id: 108959

Emanuel R.

68-89 zł/60 min
68-89 zł/60 min

Już od kilku lat zbieram doświadczenie w ramach dydaktyki szkolnej oraz indywidualnych korepetycji. Na początku każdego kolejnego kursu staram się określić konkretne cele w nauce tak, aby uczeń zawsze wiedział dokąd zmierzamy.

Emanuel R. 5.0(opinie: 3)

Już od kilku lat zbieram doświadczenie w ramach dydaktyki szkolnej oraz indywidualnych korepetycji. Na początku każdego kolejnego kursu staram się określić konkretne cele w nauce tak, aby uczeń zawsze wiedział dokąd zmierzamy.

Bezpłatna lekcja próbna

Przedmioty

Język polski

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Przygotowanie do matury podstawowej
Egzamin 8-klasisty
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Każdy uczeń jest inny, podobnie jak każdy nauczyciel to osobna jednostka ludzka. Różnimy się zainteresowaniami, hobby, umiejętnościami, wiedzą i wieloma innymi czynnikami. Podobnie każdy potrzebuje indywidualnego rozpoznania w swoich brakach/potrzebach, a następnie właściwego sobie planu działania, aby finalnie osiągnąć jasno postawione cele.
Język polski to bardzo szeroki przedmiot i każda gałąź tego molocha może strawić nam najróżniejsze zagwozdki. Części mowy, ortografia, interpunkcja, wypracowania, praca nad wierszem... Od wyboru do koloru! Aby okiełznać oraz pojąć te mroczne płaszczyzny języka należy zdefiniować problem i małymi krokami pozbywać się kolejnych problematycznych elementów. Tak najprościej określiłbym swój sposób działania. Jak to wygląda w praktyce?
Weźmy na warsztat te nieszczęsne części mowy. Każda kolejna wiadomość w jakiś sposób zazębia się albo oddziałuje na sąsiedni temat z tej "dziedziny". Właściwe pojęcie całej złożonej maszynerii budowy zdań wymaga nie tyle przyswojenia, co zdecydowanego pojęcia poszczególnych trybików. Z tego też powodu staram się możliwie dokładnie, skrupulatnie oraz klarownie wyjaśniać każdy kolejny temat, jednocześnie stale pokazując na wzajemne połączenia oraz zależności. Pomagają w tym autorskie kart pracy/ćwiczenia, które każdorazowo dostosowywane są do obecnego poziomu wiedzy ucznia.
Inaczej będziemy pracować nad wypracowaniami. Dłuższe prace pisemne wymagają szczególnie dużych nakładów pracy ze strony uczącego się, a korepetytor staje się właściwie jedynie najlepszym rodzajem krytyka i doradcy. Podczas pracy nad pisaniem podopieczny otrzymuje temat i wskazówki za pomocą których ma stworzyć wymaganą pracę oraz przesłać ją jeszcze przed kolejnym spotkaniem. Dzięki temu sam mogę na spokojnie przeanalizować wynik działań ucznia, wyłapać silne i słabe strony. Jednocześnie nie mitrężymy cennego czasu spotkań, podczas których natychmiastowo możemy przystąpić do omawiania wypracowania, dzielenia się uwagami oraz pomysłami, a także prezentowaniem alternatyw na przyszłość.
Przykładów i sposobów pracy jest naprawdę mnoga ilość. Dla mnie najważniejsze jest, aby uczeń możliwie dużo "samodzielnie" pracował nad postawionym celem, a moja rola ograniczała się możliwie do wskazywania drogi, zamiast bycia nudnym oraz niezarozumiałym głosem wykładowcy.

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, student, 2024
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Zwróć uwagę na grafik i wolne terminy korepetytora, które mogą być dostępne dla bezpłatnej lekcji próbnej Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Emanuel R.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Łukasz Łazarewicz

5

17.05.2024

Język polski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Jestem zadowolony z naszej współpracy.
Mikołaj

5+

25.04.2024

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Matura już mi nie straszna. Bardzo podoba mi się styl nauczania. Korepetytor sprawnie dostosował naukę do moich potrzeb. Serdecznie polecam wszystkim chętnym/ potrzebującym pomocy z przygotowaniem się na maturę z polskiego czy do ogólnie do szkoły.
Michał

5+

23.04.2024

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Jesteśmy z synem bardzo zadowoleni z pracy z P. Emanuelem, powtórki materiału są interesujące, syn nauczył się poprawnie konstruować rozprawkę, oceniamy na 5

Wybierz pakiet lekcji

Czas trwania lekcji:

8 lekcji/pakiet

712 zł

89 zł

za lekcję

12 lekcji/pakiet

996 zł

83 zł

za lekcję

mniej 21%

48 lekcji/pakiet

3600 zł

75 zł

za lekcję

96 lekcji/pakiet

6528 zł

68 zł

za lekcję

Bezpłatna lekcja próbna

Gwarantujemy bezpieczeństwo płatności oraz danych osobowych płatnika.

Jeden pakiet zajęć można podzielić na dwa lub więcej przedmiotów oraz między członkami rodziny.

Zwrotu kosztów można dokonać w ciągu 14 dni od daty płatności. Zakupione lekcje mają termin ważności

Możliwość zmiany lektora na każdym etapie współpracy

Podobne ankiety

Zuzanna M. id: 114591

Zuzanna M.

Doświadczona korepetytorka z kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem. Przygotowuję do matury podstawowej i rozszerzonej. Stosuję różnorodne metody nauczania, dostosowane do potrzeb ucznia. Otwarta na różne style nauczania.

5
68-89zł/60 min
Sylwia C. id: 96412

Sylwia C.

Jestem mamą czwórki chłopców,jeden z nich obecnie funkcjonuje w edukacji domowej,dzięki czemu znam obowiązujący w szkole materiałem.Pracuje z osobami z dysfunkcjami (dysleksją,dysgrafią i dysortografia).

5
68-89zł/60 min
Anna K. id: 95390

Anna K.

Pracuję jako nauczyciel wspomagający uczniów w spektrum autyzmu i ADHD.

5
68-89zł/60 min
Kornelia S. id: 104939

Kornelia S.

Pasjonatka języka polskiego, ortografii i literatury. Certyfikowana finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

5
68-89zł/60 min
Katarzyna B. id: 47645

Katarzyna B.

Jestem młodą, energiczną i pełną zapału do pracy osobą. Moją pasją jest język polski oraz wszystko co z nim związane.

68-89zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Marta M.

Uczę matematyki oraz chemii w czasie pandemii również on-line

90 zł/60 min

Wszystkie profile