Wynagrodzenie:

50 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:


Wykształcenie:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (2006)

Poziom:

Doktor psychologii

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Konwersacje, Gramatyka, Poziom A1-A2, Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary), Poziom B1-B2, Poziom B1-B2 (Intermediate), Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency), Poziom C1-C2, Dla początkujących, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

U korepetytora:

Lekcje online:


Język polski - informacje o doświadczeniu:

Jestem doktorem psychologii, który uczy dzieci, młodzież i dorosłych, wykorzystując do tego specjalistyczne techniki zapamiętywania i rozumienia. Specjalizuję się w nauczaniu osób z dysleksją oraz innymi zaburzeniami uczenia się. Prywatnie uwielbiam literaturę i posiadam wysokie kompetencje w analizowaniu tekstów literackich oraz tłumaczeniu ich dzieciom. UWAGA: Udzielam korepetycji osobom zza granicy i uczę polskiego po angielsku (uczę młodzież i dorosłych).

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Jestem doktorem psychologii, który zna języki i uczy dzieci, młodzież oraz dorosłych, wykorzystując do tego specjalistyczne techniki zapamiętywania i rozumienia. Specjalizuję się w nauczaniu osób z dysleksją/dysortografią/dyskalkulią oraz innymi zaburzeniami uczenia się. Co więcej, stosuję język angielski w pracy naukowej (znajomość English in cognitive sciences, poziom magistra i doktora, konwersacje z naukowcami etc.). Stosuję angielski również praktycznie, tj. konwersacje ze znajomymi z UK.

Język niemiecki - informacje o doświadczeniu:

Jestem doktorem psychologii, który zna języki i uczy dzieci, młodzież oraz dorosłych, wykorzystując do tego specjalistyczne techniki zapamiętywania i rozumienia. Specjalizuję się w nauczaniu osób z dysleksją/dysortografią/dyskalkulią oraz innymi zaburzeniami uczenia się. UWAGA: bardzo dobrze tłumaczę GRAMATYKĘ niemiecką, zdawałam niemiecki na egzaminach uniwersyteckich, posiadam znajomych Niemców, z którymi rozmawiam i piszę, a przede wszystkim kocham ten język, gdyż jest jasny i logiczny! :-)

O sobie:

Informacja dla osób nie mówiących po polsku:

Hello, if you came to Poland from another country and you are forced to learn Polish - you've come to the right place! I will teach you to speak and write in Polish or English. I am a psychologist and I perfectly understand the situation in which you are - alone in a foreign culture ... So I will help you write all documents to employers and letters to municipal offices. I will help you understand the mentality and culture of Poles and give you psychological support when you are lost and confused. And most importantly - I will teach you the Polish language. I speak English well if you also speak English - we can start learning together today! We can also have psychological sessions, if you have a psychological need. I cordially invite you to join me!

You may also know, that:
1. I have 10 years of experience in teaching children, adolescents and adults. So far I have taught foreign languages and Polish for Polish students.
2. I offer my services for young people (about 12-18 years old) and for adults
3. I offer always a nice atmosphere during teaching and psychological meetings.
4. The price for 60 minutes of Polish language for non-Polish people is 100 PLN.
5. The price for 60 minutes of psychological session is 150 PLN.
Please, enjoy!

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Odzew klienta (2)

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

Pani Monika to świetna nauczycielka- sumienna i skuteczna. Profesjonalne podejście, duża wiedza i rzetelność. Poza tym, co dla mnie było bardzo ważne, potrafi się dostosować do potrzeb córki. No i najważniejsze, korepetycje przynoszą oczekiwane efekty a nawet większe.

Pokaż wszystkie

Katarzyna 15.02.2019


Język polski, Szkoła średnia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Moniką. Powtórzyłam z korepetytorem wszystkie potrzebne materiały do poprawki z języka polskiego. Bardzo dobrze Pani tłumaczy oraz zaznacza na czym warto się skupić. Bardzo mi się dobrze z nią rozmawiało. Poprawkę zaliczyłam. Polecam w 100 %.

Pokaż wszystkie

Weronika 29.08.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

dr Monika D. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Bydgoszcz i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
 1. Język angielski
 2. Język polski
 3. Język niemiecki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8
 • Konwersacje
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Poziom C1-C2
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 50 Zł/god.

Podobne ankiety