Korepetycje - Mike L. id: 109999

Sprawdzony korepetytor

Mike L.

Poziom rozszerzony
98-118 zł/60 min
98-118 zł/60 min

Jestem Mike, NATIVE SPEAKER z ​​Anglii, mieszkam w Polsce od ponad 2 lat. Razem przełamiemy wszelkie bariery językowe, jakie możesz mieć i nawiążemy kontakt z językiem angielskim.

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Mike L. 5.0(opinie: 2)

Jestem Mike, NATIVE SPEAKER z ​​Anglii, mieszkam w Polsce od ponad 2 lat. Razem przełamiemy wszelkie bariery językowe, jakie możesz mieć i nawiążemy kontakt z językiem angielskim.

Bezpłatna lekcja próbna

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Na naszych zajęciach nie będziemy skupiać się na ścisłych zasadach gramatycznych ani na nadmiernie skomplikowanym słownictwie - zamiast tego skupimy się na dynamicznych i interaktywnych zajęciach skupionych wokół konwersacyjnego mówienia i słuchania, łącząc się z językiem angielskim w aktywny i autentyczny sposób.

Wykorzystując różnorodne ćwiczenia konwersacyjne, lekcje zachęcają do mówienia, jednocześnie ćwicząc umiejętności słuchania poprzez autentyczne rozmowy z Native Speakerem języka angielskiego. Będziemy prowadzić ożywione dyskusje, których celem będzie symulowanie sytuacji z życia codziennego. Rozwiniesz płynność, zyskasz pewność siebie i udoskonalisz swoją wymowę, podczas gdy będziemy odkrywać różne akcenty i dialekty z całego anglojęzycznego świata.

Chociaż skupiamy się na mówieniu i słuchaniu, od czasu do czasu będziemy włączać materiały do ​​​​czytania i słuchania, które są bezpośrednio powiązane z naszymi ćwiczeniami mówienia. Będziesz mógł zapoznać się z interesującymi artykułami, opowiadaniami lub dialogami, które wzbogacą nasze rozmowy i poszerzą Twoje słownictwo.

I nie martw się – nasze lekcje nie będą jednostronnymi wykładami. Lekcje prowadzone są w przyjaznym stylu, podczas którego jesteś aktywnie zachęcany do udziału, zadawania pytań i wyrażania swoich myśli bez obawy przed oceną. Ważne jest, aby pamiętać, jak ważna jest pewność siebie podczas mówienia w nowym języku i umiejętność radzenia sobie z błędami. Wiele osób ma trudności, ponieważ mają dobrą znajomość słownictwa i gramatyki, ale mogą obawiać się oceny za popełnianie błędów, co może prowadzić do trudności w wykorzystaniu tej wiedzy.

Nauka języka przypomina naukę jazdy na rowerze lub samochodem. Możesz przeczytać wszystkie książki, obejrzeć wszystkie tutoriale i zebrać całą wiedzę teoretyczną świata – ale dopóki naprawdę nie spróbujesz tego zrobić, tak naprawdę nie zrozumiesz tego. Podczas nauki nowego języka będziesz potykał się o słowa, błędnie je wymawiał i popełniał błędy. I to jest w porządku; to kluczowa część podróży. Ciesz się tymi chwilami, bo ujawniają, co wymaga poprawy.

Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą i pomocy w osiągnięciu Twoich celów językowych. Do zobaczenia!

Wykształcenie:
Univeristy of Wolverhampton, licencjat, 2013
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Zwróć uwagę na grafik i wolne terminy korepetytora, które mogą być dostępne dla bezpłatnej lekcji próbnej Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Mike L.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Pior

5+

03.04.2024

Język angielski, Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)

5+

Mike prowadzi lekcje profesjonalnie oraz z dużą cierpliwością. Jego wiedza i podejście sprawiają, że spotkania są przyjemne i bezstresowe, jednocześnie pozwalają zdobyć umiejętności i oczekiwany postęp w komunikacji języka angielskiego. Polecam... więcej»
Emilia

5

08.02.2024

Język angielski, Poziom B1-B2 (Intermediate)

5

Jesteśmy zadowoleni z zajęć... więcej»

Wybierz pakiet lekcji

Czas trwania lekcji:

Poziom rozszerzony:

8 lekcji/pakiet

712 zł

89 zł

za lekcję

12 lekcji/pakiet

996 zł

83 zł

za lekcję

mniej 21%

48 lekcji/pakiet

3600 zł

75 zł

za lekcję

96 lekcji/pakiet

6528 zł

68 zł

za lekcję

Bezpłatna lekcja próbna

Gwarantujemy bezpieczeństwo płatności oraz danych osobowych płatnika.

Jeden pakiet zajęć można podzielić na dwa lub więcej przedmiotów oraz między członkami rodziny.

Zwrotu kosztów można dokonać w ciągu 14 dni od daty płatności. Zakupione lekcje mają termin ważności

Możliwość zmiany lektora na każdym etapie współpracy

Podobne ankiety

Caroline B. id: 41809

Caroline B.

Hi, I am a Polish-American who grew up in Germany. I am an International School graduate with a bilingual International Baccalaureate certificate. I have experience teaching both children and adults; I previously worked at a foreign language school.

5
68-118zł/60 min
Joseph I. id: 109974

Joseph I.

Witam! Mam na imię Joseph Iglesias. Urodziłem się w Nowym Jorku i właśnie w Stanach Zjednoczonych się wychowałem. Z tego powodu wiem doskonale, w jaki sposób się posługiwać językiem angielskim w życiu codziennym.

5
68-118zł/60 min
Mikołaj K. id: 47879

Mikołaj K.

Jestem studentem Anglistyki, który stawia na praktyczne wykorzystanie języka, pomagając w szlifowaniu płynności i poszerzaniu zasobu słownictwa.

5
68-118zł/60 min
Aleksandra K. id: 96436

Aleksandra K.

Jestem studentką psychologii w trakcie pisania pracy magisterskiej oraz stażystką Centrum Interwencji Kryzysowej. Angielski to moja pasja i chętnie Cię nią zarażę :)

5
98-118zł/60 min
Paulina T. id: 114086

Paulina T.

Jestem od niedawna nauczycielem języka angielskiego, ten język od zawsze był moją pasją i chętnie zarażę Cię tą pasją!

68-89zł/60 min