Korepetycje - Ina W. id: 111181

Ina W.

68-89 zł/60 min
68-89 zł/60 min

Od kilku lat pracuję w języku angielskim w branży Social Media. Psychologia, jest nie tylko moją dziedziną studiów, ale także obszarem, który nieustannie eksploruję i rozwijam.

Ina W.

Od kilku lat pracuję w języku angielskim w branży Social Media. Psychologia, jest nie tylko moją dziedziną studiów, ale także obszarem, który nieustannie eksploruję i rozwijam.

Bezpłatna lekcja próbna

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

W mojej praktyce dydaktycznej kładę nacisk na praktyczne aspekty nauczania, wychodząc z założenia, że najlepsze uczenie się odbywa się poprzez bezpośrednie doświadczanie. W moich zajęciach staram się wykraczać poza tradycyjne metody oparte na podręcznikach, wprowadzając innowacyjne podejścia, takie jak analiza i tłumaczenie fragmentów książek. Uważam, że taka forma pracy pozwala uczniom na głębsze zrozumienie materiału i rozwija ich umiejętności analityczne oraz krytyczne myślenie.

Dodatkowo, aby śledzić postępy moich uczniów, co miesiąc organizuję sprawdzian podsumowujący. Jest to dla mnie kluczowy element, który pozwala nie tylko na ocenę postępów, ale także na dostosowanie metod nauczania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Sprawdziany te służą jako narzędzie motywujące zarówno dla mnie, jak i dla uczniów, pokazując im, jak daleko zaszli w swojej edukacji.

Równolegle do wprowadzania innowacyjnych metod, dbam o to, aby na bieżąco realizować materiał obowiązujący w szkole. Jest to ważne, aby zapewnić uczniom solidne podstawy i przygotowanie do standardowych wymagań edukacyjnych. Moje podejście do nauczania jest zatem zrównoważone, łącząc elementy praktyczne, innowacyjne oraz tradycyjne, co w mojej opinii jest najlepszym sposobem na wszechstronne i efektywne kształcenie.

Wykształcenie:
Akademia Ignatianum w Krakowie, magister, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Zwróć uwagę na grafik i wolne terminy korepetytora, które mogą być dostępne dla bezpłatnej lekcji próbnej Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Wybierz pakiet lekcji

Czas trwania lekcji:

8 lekcji/pakiet

712 zł

89 zł

za lekcję

12 lekcji/pakiet

996 zł

83 zł

za lekcję

mniej 21%

48 lekcji/pakiet

3600 zł

75 zł

za lekcję

96 lekcji/pakiet

6528 zł

68 zł

za lekcję

Bezpłatna lekcja próbna

Gwarantujemy bezpieczeństwo płatności oraz danych osobowych płatnika.

Jeden pakiet zajęć można podzielić na dwa lub więcej przedmiotów oraz między członkami rodziny.

Zakupione lekcje nie mają terminu ważności

Możliwość zmiany lektora na każdym etapie współpracy

Podobne ankiety

Melania R. id: 53675

Melania R.

Udzielam korepetycji z języka angielskiego od prawie dwóch lat. Przygotowuję uczniów do matur, egzaminów, certyfikatów oraz sprawdzianów szkolnych, na poziomie zarówno podstawowym, jak i rozszerzonym.

5
68-118zł/60 min
Wojciech S. id: 36624

Wojciech S.

Jestem absolwentem 2 kierunków: filologii angielskiej oraz tytuł MBA, zdobyty w Stanach. Zapraszam na zajęcia młodzież oraz dorosłych.

68-118zł/60 min
Mariia L. id: 33292

Mariia L.

Uczę j.angielskiego od 8 lat, używając metodę komunikatywną. Przygotowuje pod egzaminy Cambridge (FCE, CAE, CPE)/IELTS/TOEFL.

68-118zł/60 min
Zuzanna G. id: 38315

Zuzanna G.

Pasjonuję się językiem angielskim i chcę dzielić się zdobytą wiedzą.

4.9
68-89zł/60 min
Anna K. id: 111859

Anna K.

Jestem studentką filologii angielskiej i uwielbiam samodzielnie przygotowywać materiały dydaktyczne dla moich uczniów.

5
68-89zł/60 min