Korepetycje - Rafał O. id:11119
50 zł/60 min

Rafał O.

id: 11119

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia Muzyczna w Gdańsku

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2017

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczne Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Student V roku Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku udzieli lekcji gry na akordeonie klawiszowym/guzikowym . Nauka od podstaw, bądź szkolenie umiejętności. Wiek bez znaczenia – najważniejsze są chęci i dążenie do celu. W razie braku instrumentu pomogę wybrać. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu gry na instrumencie. Na akordeonie gram od 17 lat. Swoją edukację rozpocząłem w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Koninie (klasa akordeonu mgr Urszuli Rusin, a następnie mgr Artura Matejuka - całość 12 lat). Następnie ukończyłem studia licencjackie w Akademii Muzycznej w Gdańsku (3lata), gdzie aktualnie odbywam studia magisterskie (Irok mgr). Oferuję także pomoc w zajęciach ogólno-muzycznych. Zajęcia z dojazdem do ucznia lub u mnie Gdańsk-Śródmieście.

Poza grą na instrumencie oraz nauczaniem interesuję się szeroko pojętym zagadnieniem zarządzania kulturą. Trzy lata doświadczenia zdobytego w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, prawie dwa w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, a także staż w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. Współpracowałem także z stowarzyszeniem "Hamulec bezpieczeństwa" oraz fundacją "Schronisko dla Roślin". Aktualnie jestem organizatorem nietuzinkowego projektu wizualno-muzycznego, o którym więcej informacji wkrótce.

Muzyka - informacje o doświadczeniu:

Student V roku Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku udzieli lekcji gry na akordeonie klawiszowym/guzikowym . Nauka od podstaw, bądź szkolenie umiejętności. Wiek bez znaczenia – najważniejsze są chęci i dążenie do celu. W razie braku instrumentu pomogę wybrać. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu gry na instrumencie. Na akordeonie gram od 17 lat. Swoją edukację rozpocząłem w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Koninie.

Podobne ankiety Gdańsk

Martyna P.

Udzielam korepetycji z kształcenia słuchu dla dzieci ze szkół muzycznych I stopnia oraz z historii muzyki dla uczniów szkół muzycznych II stopnia.

50zł/60 min
40zł/60 min

Krzysztof L.

Szukasz skutecznych lekcji gitary? Przyjdź na DARMOWĄ lekcje do Akademii Gitary Trójmiasto i dowiedz się jak osiągnąć swój wymarzony poziom gry!

50zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Rafał O. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Muzyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Kursy specjalistyczne
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 50 zł/60 min.