Korepetycje Języka angielskiego – Cora B.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

State University of New York (2000)

Rok ukończenia:

2000

Poziomy nauczania

KonwersacjeJęzyk w biznesieNative speaker

O sobie:

Cześć !!

Angielski z native speakerem z USA

Nazywam się Cora B. i jestem nauczycielem angielskiego ze Stanów Zjednoczonych. Jestem namiętnym nauczycielem, który uwielbia nauczać! Uwielbiam pomagać moim uczniom zdobywać pewność siebie i płynnie mówić, rozumieć i pisać po angielsku. Pracuję z uczniami w każdym wieku i na różnych poziomach, ale koncentruję się głównie na konwersacyjnym i biznesowym języku angielskim i pracowałam ze studentami z różnych dziedzin, a także z kierownictwem wyższego szczebla.

Stawka 70 złotych za godzinę, a za lekcje indywidualne lub pakiety miesięczne można płacić bezpośrednio, po prostu zapytaj mnie o nie!

Moim celem jest pomóc ci zrozumieć język angielski, abyś mógł mówić i pisać swoje myśli i uczucia w sposób zrozumiały dla wszystkich. Pracuję szczególnie nad poprawianiem gramatyki, upraszczaniem twoich myśli (pozbyciem się zdań i słów, które nie są potrzebne, aby przekazać to, co myślisz), a co najważniejsze - redukcją wymowy i akcentu. Mam wieloletnie doświadczenie i nauczałam w różnych ustawieniach, w tym 1 na 1 (twarzą w twarz), online i grupami.
                    
Poniższa lista to niektóre z obszarów, na których się skupiłam:
Frazeologia
Mowa publiczna
Składnia
Słownictwo
Prezentacje
Intonacja
Przegięcie
Czytanie
Pisanie
Przygotowanie do egzaminu
Poprawna wymowa
Zmniejszenie akcentów


Mój styl nauczania jest zabawny, swobodny i lekki. Wiem, że może być trudno nauczyć się drugiego języka, więc chcę, abyś nauczał się, bez presji i wciąż otrzymywałeś to, czego potrzebujesz od każdej lekcji, którą daję.

Moje lekcje są wykonane na zamówienie dla każdego ucznia, którego mam. Skupiam się na twoich potrzebach i tworzę lekcje oparte na tym, czego najbardziej chcesz od nauki języka angielskiego. Po każdej lekcji zawsze opowiadam o tym, co myślę, co możesz ćwiczyć i ulepszać.

Pracuję zarówno w moim biurze we Wrocławiu, jak i w Internecie za pośrednictwem Hangoutów Google.

Czy jesteś gotowy, aby zacząć? Bardzo chciałbym skorzystać z możliwości pracy i pomóc w płynnym mówieniu po angielsku! Po prostu wyślij mi e-mail, aby rozpocząć.

Podobne ankiety Wrocław

Ewa K.

70 Zł/god

Aleksandra P.

60 Zł/god

Aleksandra Ś.

70 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Cora B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Konwersacje
  • Język w biznesie
  • Native speaker
Zajęcia odbywają się przez skype, stawka – 70 Zł/god.