Korepetycje - Bartłomiej R. id:11195
50 zł/60 min

Bartłomiej R.

id: 11195

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Poziom podstawowy

O sobie

Witam,

Nazywam się Bartłomiej Rosiak i jestem młodym pasjonatem chemii i nauczania tego pięknego przedmiotu. Jestem przyszłym studentem chemii i nauczycielem tego przedmiotu.
Oferuję zajęcia dla uczniów potrzebujących pomocy z chemii lub wręcz przeciwnie- chcących rozszerzać swoją wiedzę np w przygotowaniu do konkursów chemicznych.
Prowadzę zajęcia z chemii od 4 lat. Od roku prowadzę zajęcia dodatkowe i wyrównawcze w szkole podstawowej, więc mam na co dzień kontakt z nauczaniem chemii w szkole.

Jestem laureatem wielu konkursów chemicznych- m. in. Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii dla gimnazjów,
konkursu chemicznego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
oraz konkursu Wydziału Chemicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Od dwóch lat biorę udział w wykładach i zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Łódzkiej i Uniwersytecie Łódzkim.

Jestem kandydatem do Polskiego Towarzystwa Chemicznego, które skupia ludzi zajmujących się chemią.

Uczniowie moich zajęć są traktowani w partnerski sposób, opracowuję autorski program pracy i doboru treści programowych dla każdego ucznia, bowiem każdy z nich jest inny, ma inne metody uczenia się, inne rzeczy lepiej zapamiętuje.

Napisałem dwie publikacje -
podręczniki do nauki chemii oraz
zbiór zadań do konkursów chemicznych.

Moi uczniowie doskonale pracują z moimi pozycjami, które uzupełniam o odpowiednio dobrane podręczniki z moich bogatych zasobów literatury chemicznej- podręczniki szkolne, akademickie, naukowe ( łącznie ponad 50 książek).

Posiadam laboratorium chemiczne, dzięki czemu moi uczniowie mogą wykonywać sami doświadczenia, w ten sposób najlepiej je zapamiętują i jednocześnie rozwijają niezbędna umiejętności - planowania, obserwowania i wnioskowania, które są podwaliną nauczania chemii.

Uważam, że moimi największymi sukcesami są sukcesy moich uczniów - wśród nich:
laureaci konkursów chemicznych,
gimnazjaliści, z których większość zdobywa 100% z zakresu chemii
oraz licealiści, których próbne i oficjalne egzaminy maturalne z chemii wypadają śpiewająco (w tym roku rekordowy wynik 89%).

Moi uczniowie znacznie podnoszą swoje oceny, część z nich może pochwalić się końcoworocznymi ocenami celującymi, co potwierdza efektywność metodyki pracy i doboru sposobów nauczania.

Stale monitoruję postępy w nauce poprzez autorskie prace sprawdzające i arkusze egzaminów zewnętrznych.

Prowadzę także rozmowy na temat sposobów uczenia, by móc je zmieniać, dostosowywać, tak aby uczeń jak najwięcej wynosił z lekcji.

Zapraszam do kontaktu uczniów i ich rodziców że szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, którzy potrzebują pomocy w nadrobienia braków (obecny materiał w szkole, klasowki, kartkówki, poprawki), przygotowaniem do egzaminu (ósmoklasisty, gimnazjalny, maturalny) lub udziałem w konkursach chemicznych albo rozwojem wiedzy poza zakres podstawy programowej.

Cena wstępna 50 zł za godzinę zegarową zajęć , podlega dyskusji w przypadku każdego ucznia indywidualnie.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii, Konkursu Chemicznego Uniwersytetu Łódzkiego, Konkursu Chemicznego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, uczestnik kursu "Egzamin maturalny z chemii w nowej formule- na co uważać? Sposoby ocenia prac egzaminacyjnych"

Podobne ankiety Łódź

Adrianna K.

Uwielbiam pracę z dziećmi, jestem sumienna i cierpliwa. Od zawsze pomagałam w nauce mojemu młodszemu bratu oraz młodszym znajomym.

40zł/60 min

Julia P.

Jestem studentką medycyny na Umedzie :) W szkole brałam udział w wielu dodatkowych zajęciach, warsztatach i konkursach z chemii i matematyki.

50zł/60 min
30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Bartłomiej R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Łódź i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 50 zł/60 min.