Adrian

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (2018)

Poziom:

magister inżynier

Rok ukończenia:

2018

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKonwersacjePoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Dzień dobry,

Jesteś świeżym absolwentem Inżynierii Materiałowej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Moje szerokie zainteresowania pozwoliły mi połączyć zainteresowanie przedmiotami ścisłymi w formie studiów z przedmiotami humanistycznymi w wolnym czasie jako wieloletni Mistrz Gry w sesjach RPG, jak również redaktor największego serwisu w Polsce o tematyce gwiezdnowojennej (starwars.pl).

W trakcie swoich studiów udało mi się odbyć bardzo ciekawe staże i wyjazdy, również za granicą. Byłem gościem Politechniki Turyńskiej na wyjeździe dotyczącym zastosowania inżynierii w technologiach sportowych. Mój staż na I stopniu odbyłem w Szwajcarskim Federalnym Laboratorium Materiałów i Technologii (EMPA). Obecnie zostałem przyjęty na studia III stopnia, by dalej rozwijać swoją karierę naukową.

Swoją działalność zawsze opierałem po części na promocji nauki i postawy rozumowej. Przede wszystkim wśród młodych uczniów. W ramach działalnosci w Kołach Naukowych swojego wydziału brałem udział w licznych Festiwalach Nauki, kończąc edukację własnym tego typu wydarzeniem (Skołowany Weekend - Kraków 2018).

Do Państwa dyspozycji oddaję swoje umiejętności i pasję. Bardzo chętnie pomogę wszystkim zainteresowanym w odnalezieniu swojej drogi i wyborze studiów, a potem przygotuję do ich zdobycia. Mam doświadczenie w pracy również z młodszymi uczniami. Zapraszam do kontaktu!

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Szeroki zakres przygotowania do egzaminów, matury i studiów przez absolwenta studiów inżynierskich i liceum o profilu matematyczno-przyrodniczym. Również ciekawe i nietypowe wyzwania edukacyjne, ciekawe problemy matematyczne na życzenie, prawdopodobieństwo w grach etc.

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Szeroki zakres przygotowania do egzaminów, matury i studiów przez absolwenta studiów inżynierskich i liceum o profilu matematyczno-przyrodniczym, który zdął równocześnie maturę rozszerzoną z polskiego na jedynie 2% mniej niż z matematyki. Pomoc w pisaniu, budowaniu swobody wypowiedzi na lekcjach, swobody pisania nawet jako improwizacji.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Szeroki zakres przygotowania do egzaminów, matury i studiów przez absolwenta studiów inżynierskich i liceum o profilu matematyczno-przyrodniczym. Poprawa komunikatywności, pewności siebie w języku, pomoc w oswojeniu go jako drugi język, naturalny dla mówcy.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Adrian G. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Język polski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Konwersacje
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 40 Zł/god.