Korepetycje - Adrian G. id: 11218

Adrian G.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Adrian G.

Przedmioty

Matematyka

Język polski

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Szeroki zakres przygotowania do egzaminów, matury i studiów przez absolwenta studiów inżynierskich i liceum o profilu matematyczno-przyrodniczym. Również ciekawe i nietypowe wyzwania edukacyjne, ciekawe problemy matematyczne na życzenie, prawdopodobieństwo w grach etc.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Szeroki zakres przygotowania do egzaminów, matury i studiów przez absolwenta studiów inżynierskich i liceum o profilu matematyczno-przyrodniczym, który zdął równocześnie maturę rozszerzoną z polskiego na jedynie 2% mniej niż z matematyki. Pomoc w pisaniu, budowaniu swobody wypowiedzi na lekcjach, swobody pisania nawet jako improwizacji.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Szeroki zakres przygotowania do egzaminów, matury i studiów przez absolwenta studiów inżynierskich i liceum o profilu matematyczno-przyrodniczym. Poprawa komunikatywności, pewności siebie w języku, pomoc w oswojeniu go jako drugi język, naturalny dla mówcy.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Dzielnica I Stare Miasto

Kazimierz (Dzielnica I), Kleparz, Nowe Miasto, Nowy Świat, Piasek, Stare Miasto, Stradom, Warszawskie (Dzielnica I), Wawel

Dzielnica III Prądnik Czerwony

Olsza II, Prądnik Czerwony, Rakowice, Śliczna, Ugorek, Warszawskie (Dzielnica II), Wieczysta, Osiedle Gotyk

Dzielnica IV Prądnik Biały

Azory, Bronowice Wielkie, Górka Narodowa, Górka Narodowa Wschód, Górka Narodowa Zachód, Osiedle Krowodrza Górka, Osiedle Witkowice Nowe, Prądnik Biały, Tonie, Witkowice, Żabiniec

Dzielnica V Krowodrza

Cichy Kącik, Czarna Wieś, Krowodrza, Łobzów, Miasteczko Studenckie AGH, Nowa Wieś (Dzielnica V)

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Dzień dobry,

Jesteś świeżym absolwentem Inżynierii Materiałowej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Moje szerokie zainteresowania pozwoliły mi połączyć zainteresowanie przedmiotami ścisłymi w formie studiów z przedmiotami humanistycznymi w wolnym czasie jako wieloletni Mistrz Gry w sesjach RPG, jak również redaktor największego serwisu w Polsce o tematyce gwiezdnowojennej (starwars.pl).

W trakcie swoich studiów udało mi się odbyć bardzo ciekawe staże i wyjazdy, również za granicą. Byłem gościem Politechniki Turyńskiej na wyjeździe dotyczącym zastosowania inżynierii w technologiach sportowych. Mój staż na I stopniu odbyłem w Szwajcarskim Federalnym Laboratorium Materiałów i Technologii (EMPA). Obecnie zostałem przyjęty na studia III stopnia, by dalej rozwijać swoją karierę naukową.

Swoją działalność zawsze opierałem po części na promocji nauki i postawy rozumowej. Przede wszystkim wśród młodych uczniów. W ramach działalnosci w Kołach Naukowych swojego wydziału brałem udział w licznych Festiwalach Nauki, kończąc edukację własnym tego typu wydarzeniem (Skołowany Weekend - Kraków 2018).

Do Państwa dyspozycji oddaję swoje umiejętności i pasję. Bardzo chętnie pomogę wszystkim zainteresowanym w odnalezieniu swojej drogi i wyborze studiów, a potem przygotuję do ich zdobycia. Mam doświadczenie w pracy również z młodszymi uczniami. Zapraszam do kontaktu!

Wykształcenie:
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, magister inżynier, 2018
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Weronika Z. id: 20949

Weronika Z.

Korepetytor języka Angielskiego , student. Język angielski poziom b2 certyfikowany

40zł/60 min
Julia P. id: 39601

Julia P.

Jestem doktorantką Astronomii na ostatnim roku. Moje zainteresowania naukowe to badania pobliskich galaktyk w zakresie fal radiowych.

60zł/60 min
Mikołaj B. id: 48450

Mikołaj B.

Jestem pozytywną osobą, która lubi się uczyć i pokazywać innym, że nauka potrafi być prosta i logiczna.

5
50zł/60 min
Nikita Y. id: 47693

Nikita Y.

Jestem studentem drugiego roku uniwersytetu Jagiellońskiego.

60zł/60 min
Natalia T. id: 35359

Natalia T.

Udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkoły średniej i podstawowej.

50zł/60 min

Adrian G. korepetytor - Matematyka, Język polski, Język angielski. Kraków.