Korepetycje Matematyki – Marek D.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

University of California in San Diego

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczne

O sobie:

Udzielam korepetycji w języku angielskim lub po polsku.

Ukończyłem University of California w San Diego w USA. Gdy byłem na uniwersytecie, uczyłem matematyki, w tym rachunku różniczkowego, statystyki, wprowadzenia do programowania i języka angielskiego jako języka obcego dla studentów studiów w OASIS, uniwersyteckich usług opiekuńczych. Oprócz tego ukończyłem testy dla studentów undergrad w Calculus i Linear Algebra.
     Od września 2016 r. Uczę matematyki IGCSE, MYP i IB DP w Warszawie. Oprócz tego uczę wszystkich poziomów matematyki IB. Nauczyłem następujących opcji HL
Prawdopodobieństwo statystyk,
Rachunek różniczkowy,
Zestawy, relacje i grupy,
Matematyka dyskretna
Pośród innych moich obowiązków jako nauczyciela pomagałem uczniom MYP w przygotowywaniu projektów i studentów IB w Explorations.
     Od sierpnia 2015 r. Uczyłem w English International School of Padua we Włoszech. Do moich obowiązków należało przygotowywanie uczniów SL i HL do egzaminów IB oraz pomoc w pisaniu eksploracji. Przygotowałem także grupę umiejętności mieszanych na rok 9 i 10 rdzeni dla IGCSE. Oprócz tego uczyłem uczniów 7 roku.
     W listopadzie 2015 r. Ukończyłem kurs IB DP, kategoria II, w której ja i inni IBDP doświadczeni nauczyciele matematyki dzielili się sugestiami i pomysłami na temat nauczania, pomagali uczniom w poszukiwaniach i integracją TOK w matematyce.
     W latach 2014-2015 zastąpiłem nauczyciela matematyki w Międzynarodowej Szkole Brunszwickiej w Niemczech, która przebywała na urlopie macierzyńskim. W szkole między innymi moje obowiązki polegały na przygotowaniu uczniów klasy 6 i 8 na testy w punktach kontrolnych oraz na 10-tym roku na egzamin IGCSE.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

IB DP HL, SL and Studies, IGCSE

Podobne ankiety Warszawa

Sylwia R.

120 Zł/god

Samuel K.

120 Zł/god

Barbara M.

160 Zł/god

4.9

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Marek D. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Kursy specjalistyczne
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 160 Zł/god.