Korepetycje Matematyki – Maciej M.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaKursy uniwersyteckieKursy specjalistycznePoziom podstawowy

O sobie:

Witam, jestem absolwentem kierunku matematyka teoretyczna (studiowałem pięć lat, mam licencjat, nie obroniłem pracy magisterskiej - trudna sytuacja życiowa). Udzielę korepetycji na każdym poziomie do trzeciego roku studiów włącznie (dowolny przedmiot matematyczny).

Nauczę: analizy matematycznej, algebry liniowej, wstępu do matematyki, topologii, teorii miary, teorii grafów, algebry abstrakcyjnej itp . Mam doświadczenie w przygotowywaniu do matury podstawowej i rozszerzonej oraz egzaminu gimnazjalnego . Potrafię się dostosować do wymogów ucznia, nie daje od razu trudnych zadań, staram się, żeby uczeń sam doszedł do określonego poziomu poprzez stopniową i systematyczną pracę. Stawiam na zrozumienie, staram się nie uczyć schematycznie, chyba, że ktoś mnie o to wyraźnie poprosi.

Potrafię też w uczyć najmłodszych, opracowałem alternatywne sposoby nauczania (te, które są praktykowane w w szkołach uważam za smutny żart), które na dwójce dzieciaków, z którymi pracuję świetnie się sprawdzają (jedno dziecko 8 lat, drugie 11). Zarażam pasją i skłonnościami do krytycznego myślenia :)

Lekcja trwa godzinę zegarową , dojeżdżam do uczniów na terenie całej Warszawy . Przy systematycznej pracy ucznia (bez tego lekcje nie mają sensu) sukces gwarantowany!

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Nauczam matematyki dosłownie na każdym poziomie (do uniwersyteckiego włącznie, jestem absolwentem matematyki teoretycznej)

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Jakub R.

40 Zł/god

Michał U.

50 Zł/god

Filip M.

50 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Maciej M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Kursy uniwersyteckie
 • Kursy specjalistyczne
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 50 Zł/god.