Korepetycje - Vinny V. id: 11397

Vinny V.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Vinny V.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn)

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Wrocław, Stare Miasto , Stare Miasto I
Online:
Tak

O sobie:

Whatsup Wrocław! Zainteresowany nauką języka angielskiego z Native speakerem? Nie szukaj dalej. Obecnie mieszkam we Wrocławiu i chciałbym spotkać się i porozmawiać osobiście (lub online!).

Prowadzę nieformalne lekcje konwersacyjne lub formalne zorganizowane lekcje z programem nauczania. Im bardziej swobodna lekcja, tym niższa cena!

Moją specjalnością jest nauczanie w biznesie i przedsiębiorczości, typowe angielskie zwroty i wymowa. Obecnie jestem adiunktem Business Professor na wielu uniwersytetach.

Spotkajmy się i zobaczmy, czy wszystko nam pasuje. Moja pierwsza lekcja jest ZAWSZE darmowa :)

Pozdrawiam,
Vinny

Wykształcenie:
Fordham University, Gabelli School of Business, licencjat, 2015
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Agnieszka L. id: 8760

Agnieszka L.

Z przyjemnością pomogę w nauce angielskiego ;)

4.9
60zł/60 min
Szymon Z. id: 53299

Szymon Z.

Jestem młodym pasjonatem matematyki i lingwistyki. Lubię ciekawe metody nauczania oraz preferuję indywidualne podejście do ucznia zamiast oklepanych metod.

60zł/60 min
Aleksandra K. id: 43340

Aleksandra K.

Cześć, nazywam się Ola, udzielam korepetycji z matematyki i języka angielskiego od ponad 2 lat i bardzo lubię pracować z młodzieżą.

70zł/60 min
Alicja K. id: 52941

Alicja K.

Hej, nazywam się Ala :) Jestem studentką na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek Etnologia i Antropologia Kulturowa. Zdawałam maturę IB z rozszerzoną matematyką, fizyką i j. angielskim.

60zł/60 min
Anna T. id: 111597

Anna T.

Jestem uprzejmą i pogodną osobą z zamiłowaniem do języka angielskiego.

80zł/60 min