Przedmioty:

Wynagrodzenie:

40 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Uniwersytet Gdański (2017)

Poziom:

magister

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Kursy uniwersyteckie, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

U korepetytora:

Lekcje online:


Chemia - informacje o doświadczeniu:

Witam Jestem absolwentka chemii na oraz studiow pedagogicznych z nauczania chemii obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich z chemii medycznej. Chętnie udziele korepetycji (także przygotowanie do matury) z chemii oraz matematyki. Korzystam z roznych materiałów i zapewniam je we własnym zakresie. Do każdego ucznia mam podejście indywidualne, zawsze staram sie pokazać kilka sposobów na rozwiązanie zadań, zależy mi na tym, aby uczeń zrozumiał przedmiot.

O sobie:

Witam
Jestem absolwentka chemii na oraz studiow pedagogicznych z nauczania chemii obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich z chemii medycznej. Chętnie udziele korepetycji (także przygotowanie do matury) z chemii oraz matematyki. Korzystam z roznych materiałów i zapewniam je we własnym zakresie. Do każdego ucznia mam podejście indywidualne, zawsze staram sie pokazać kilka sposobów na rozwiązanie zadań, zalezy mi na tym, aby uczeń zrozumiał przedmiot, a nie nauczył sie schematu rozwiązywania.

Odzew klienta (1)

Chemia, Kursy uniwersyteckie

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, dzięki nim udało mi się zrozumieć wiele nowych rzeczy w bardzo krótkim czasie. Szczerze polecam, 5/5 ;)

Pokaż wszystkie

Magdalena 02.11.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Monika C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 40 Zł/god.

Podobne ankiety