Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Licencjat na Uniwersytecie Wrocławskim (2018)

Poziom:

licencjat

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem osobą ciekawą świata, realizującą się w wielu dziedzinach i takie podejście staram się zaszczepiać każdemu, z kim mam okazję spędzać czas. Moje wykształcenie związane jest ściśle z kierunkiem humanistycznym łączącym kompetencje edytowania tekstów już powstałych oraz twórczego pisania, dlatego jestem w stanie udzielić pomocy w szczególności uczniom, którzy mają problem z dłuższymi formami wypowiedzi pisemnej.

Sama piszę od dzieciństwa. Na swoim koncie mam zwycięstwa w lokalnych konkursach poetyckich, w których prezentowałam własne utwory. Startowałam również w wojewódzkich konkursach, w których współzawodniczyłam na polu takich wypowiedzi pisemnych jak esej, reportaż i opowiadanie.

Jak wiadomo, pisemna część sprawdzianów i egznaminów końcowych ma największy wpływ na ocenę końcową. Jestem przekonana, że niesłusznie budzi ona obawę uczniów, wystarczy bowiem zrozumieć kilka podstawowych zasad i otworzyć się na możliwości rozwoju wynikające z regularnego pisania autorskich wypracowań.

Oprócz wszechstronnych kursów pisania podczas studiów (kurs pisania opowiadań, poezji, reportażu, eseju) ukończyłam dodatkowo: kurs przemawiania i autoprezentacji, kurs komunikacji interpersonalnej w zakresie radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych, kurs fotografii studyjnej, kurs baristyczny, kurs brazylijskiego tańca Zouk, kurs wspinaczki.

Odzew klienta

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

Polecam. Lekcje są dostosowane do poziomu i potrzeb сórki. To kompetentny, rzeczowy, świetny nauczyciel.Potrafi spokojnie i zrozumiale wytłumaczyć temat. Dziękuję.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Estera G. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Język polski
 3. Przygotowanie przedszkolne
 4. Klasy młodsze
 5. Niania dla dzieci
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 50 Zł/god.