Korepetytor Chemii, BiologiiPotrzebny korepetytor z biologii – Justyna B.

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

30 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

student medycyny

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:


Chemia - informacje o doświadczeniu:

Od lat pasjonuję się chemią , zdawałam rozszerzoną maturę z chemii i studiuję na kierunku lekarskim, zapraszam osoby , które nie radzą sobie z chemią na poziomie podstawowy i z przygotowaniem do matury z chemii , potrzebnej na wielu kierunkach medycznych i pokrewnych.

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką medycyny. Przygotowywałam się do matury rozszerzonej z biologii , chętnie pomogę osobom z zakresu szkoły podstawowej i przygotowującym się do matury podstawowej czy rozszerzonej z biologii.

O sobie:

Możliwość wykładania w języku angielskim. Zajęcia prowadzę na postawie podręcznika nowej ery , operonu i dodatkowych materiałów -repetytoriów. Odpytuję lub przeprowadzam kartkówkę, aby utrwalić i sprawdzić wiedzę. W przypadku maturzystów będziemy rozwiązywać wiele matur z lat poprzednich oraz z ćwiczeniówek specjalnie przygotowujących do matury. Zajęcia dodatkowe mogą być również prowadzone , jako wyrównawcze w nawiązaniu do materiału bieżącego z lekcji.

Krótka informacja o korepetytorze

Justyna B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Łódź i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Chemia
  2. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 30 Zł/god.

Podobne ankiety