Oskar

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski (2018)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2018

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaKursy uniwersyteckieKursy specjalistyczne

O sobie:

Witam, jestem absolwentem kierunku Matematyka na Uniwersytecie Warszawskim. Korepetycje których chętnie udzielę to poziom podstawowy liceum z przygotowaniem do matury 50 zł/h. Poziom rozszerzony z przygotowaniem do matury rozszerzonej 60 zł/h. Dla studentów zapraszam z problemami z zakresu analizy matematycznej, algebry liniowej, równań różniczkowych, ogólne matematyki wyższej na kierunkach inżynierskich 90 zł/h. Posiadam własny zakres literatury oraz zadań do poziomów wyżej wymienionych ale oczywiście problemem nie jest zeby korzystać z literatury ucznia. Ważne aby nasz współpraca dawała efekty i na tym najbardziej mi zależy. Z wszystkimi pytaniami zapraszam droga telefoniczna smsowy bądź mailowa. Gdybym nie odebrał telefonu proszę o pozostawianiem wiadomości sms, oddzwonię jak najszybciej bedzie to możliwe. Zapraszam.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Witam, juz od czasów liceum udział korepetycji z matemtyki. Przez całe studia rownież udzielałem na rożnych poziomach począwszy od szkoły podstawowej przez gimnazjum oraz poziom podstawowy i rozszerzony w liceum na przedmiotach akademickich kończąc. Dobrze odnajdę sie w roli nauczyciela, jeśli chodzi o lekcje indywidualne wierze w dokładnie takie samo podejście do ucznia i wspólnego rozwiązania problemu. Zapraszam do kontaktu i nauki. Pozdrawiam.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Oskar C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
  • Kursy specjalistyczne
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 50 Zł/god.