Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Jędrzej R. id:11909

Jędrzej R.

120za 60 min

Jędrzej R.

«Informatyka, programowanie»

Przedmioty

Informatyka

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Przygodę z programowaniem zacząłem w wieku 13 lat od kursu c++, bardzo szybko informatyka kompletnie mnie pochłonęła, zacząłem przesiadywać całymi nocami na pisaniu przeróżnych projektów i tak już zostało. Aktualnie studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki na poziomie gimnazjum, liceum i szkoły wyższej. Mam też doświadczenie (oprócz prowadzenia zajęć dodatkowych) w nauczaniu wśród młodzieży - Animator w Centrum Nauki Kopernik.

Szczególnie zapraszam na całościowy kurs maturalny z informatyki - pełne przygotowanie nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z programowaniem oraz/lub nie rozszerzają matematyki w liceum (oczywiście dostosowany do ucznia - nie trzeba zaczynać całej nauki od podstaw). Jak na informatykę przystało, lekcje odbywają się z wykorzystaniem GitHub'a -narzędzie używane na co dzień w najbardziej znanych firmach IT) oraz AWS Cloud9 (fantastyczne narzędzie do współdzielenia kodu/projektu przy nauce). Cena lekcji to około 60-80 zł (zależnie od wielkości grupy, miejsca spotkań i sposobu płatności) za 60 min zajęć grupowych - grupy max do 4. osób, ponieważ przy takiej ilości jestem w stanie każdemu poświęcić każdemu z uczniów z osobna.
Proponuję system łączenia zajęć grupowych z indywidualnymi, np. co 3 zajęcia grupowe, jedne zajęcia indywidualne, dzięki czemu mogę pomóc przy wszelkich indywidualnych problemach w nauce.

Zapraszam do dzwonienia/pisania i umówienia się na darmowe pierwsze spotkanie, na którym po rozmowie wstępnej przedstawię dokładniejszy plan kursu.

Oferuję też zajęcia indywidualne w cenie około 120 zł za godzinę.
Mam bardzo dobry kontakt z uczniami, potrafię zainteresować ich tak, że widząc postępy jakie robią chętnie się uczą i osiągają satysfakcjonujące ich wyniki. Skutecznie przygotowuję do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego, kuratoryjnego konkursu gimnazjalnego, kartkówek i sprawdzianów, jak i kolokwiów, egzaminów oraz prac zaliczeniowych na studia. Uczę także języków programowania: C++, Python, podstawy Java i inne.

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Uczniowie z BUKI:

10

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

5 opinie o Jędrzej R.

5/5

5+

3

5

2

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Grzegorz

5+

20.12.2021

Informatyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Dobry kontakt, duża chęć współpracy, dobre przygotowanie do każdych zajęć. Indywidualne podejście do uczenia. Ogólnie polecam.

Mykhailo

5

28.01.2021

Informatyka, Szkoła średnia

5

Dobrze tłumaczy

Hanka

5+

12.02.2021

Informatyka, Szkoła średnia

5+

Syn jest zadowolony z korepetycji.

Agnieszka Zdrojewska

5+

05.11.2020

Informatyka, Szkoła średnia

5+

Korepetycję przebiegały dobrze. Pan Jędrzej dobrze uczył mojego syna.

Ilona

5

07.02.2019

Informatyka

5

Korepetytor sprawdził wszystkie oczekiwania. Syn jest bardzo zadowolony

Pokaż więcej opinii»Ukryj opinii