Korepetycje - Adam Ł. id: 11926

Adam Ł.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Adam Ł.

Przedmioty

Matematyka

Miejsce lekcji

U ucznia:

Koszalin:

Bukowe, Jedliny, im. Tadeusza Kotarbińskiego, Lechitów, Lubiatowo, Morskie, Na Skarpie, Nowobramskie, Rokosowo, im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Śródmieście, Tysiąclecia, im. Melchiora Wańkowicza, Wspólny Dom, Unii Europejskiej, Raduszka, Jamno–Łabusz

U korepetytora:
Koszalin, Na Skarpie
Online:
Nie

O sobie:

Jeżeli masz problem ze zrozumieniem matematyki, jeżeli masz już dość nerwowych nauczycieli i niecierpliwych korepetytorów, jeżeli chcesz zdać maturę, zaliczyć sprawdzian, pracę klasową, poprawić oceny ta oferta jest właśnie dla Ciebie !!!

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z wieloletnim doświadczeniem pracy z uczniami oferuje przygotowania z matematyki na poziomie podstawowym uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjum.

Jestem w stanie wszytko rzeczowo i dokładnie wytłumaczyć każdej osobie, gdyż nie ma złych uczniów są tylko źli nauczyciele :)

Lekcje mogę prowadzić u mnie w domu w spokojnej i miłej atmosferze zarówno w Sianowie jak i w Koszalinie oraz jestem też w stanie dojeżdżać do ucznia za dodatkową opłatą 10 zł.

Jestem dyspozycyjny cały dzień od 8-20 kwestia tylko ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu.

Dla maturzystów 1 lekcja gratis !!! Zobaczę na jakim etapie jesteś, przygotuję odpowiedni plan nauki a jak się Tobie nie spodoba nie będziemy dalej kontynuować nauki. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać ! :)

Dzwoń lub pisz póki nie jest jeszcze za późno :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Adam Ł. korepetytor - Matematyka. Koszalin.