info@buki.org.pl
48732080164
Bartłomiej

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

30 Zł/god

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Miasto:


Przedmioty:

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Szkoła podstawowa 1-3 klasa, Przygotowanie do szkoły, Gramatyka, Poziom B1-B2 (Intermediate)

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:


Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Ukończone kursy Języka Angielskiego: certyfikat FCE, certyfikat JCJ C1 ze słownictwem prawniczym, uczestnictwo i zaliczenie egzaminów na programie Erasmus + w języku angielskim, kierunek Prawo.

O sobie:

Dzień dobry. Jestem absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Języka angielskiego uczę się od niemalże 10 lat. Miałem okazję używać go wielokrotnie w praktyce podczas: wyjazdów zagranicznych, porozumiewania się ze współlokatorami pochodzącymi z Państw ościennych, pobytu za granicą na programie Erasmus.

Naukę zamierzam oprzeć na moich doświadczeniach i podręcznikach używanych przez profesjonalne szkoły językowe. W zależności od oczekiwań mogę wprowadzić metodykę "zaufania", oraz "kompleksową".

Pierwsza z nich wiąże się z zaufaniem do ucznia i mniejszą ilością czasu spędzaną z nim nad zagadnieniami językowymi, pozostawiając kwestię nauki słownictwa i wykonywania prac domowych w jego gestii. Polecam tą metodę w wypadku starszych uczniów, będących już w stanie samodzielnie mobilizować się do nauki.

Metodyka kompleksowa wiąże się z wyczerpującym, ale kompletnym systemem nauki, w ramach którego wliczona jest nauka słownictwa i materii zwyczajowo zaliczanej do prac domowych. Jest ona skierowana do młodszych uczestników, oraz osób mających luźniejsze podejście do wykonywania prac domowych.
Z dojazdem do klienta dopłata 10 zł/h

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Bartłomiej B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Gramatyka
  • Poziom B1-B2 (Intermediate)
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 30 Zł/god.

Podobne ankiety