info@buki.org.pl
48732080164
Korepetytor Chemii – Adrian S.

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

30 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2023)

Poziomy:

Egzamin 8-klasisty, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

U korepetytora:

Lekcje online:


O sobie:

Witam! Mam na imię Adrian i jestem studentem 2 roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Udzielam korepetycji uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. Uzyskałem wynik 90% z matury rozszerzonej z chemii oraz byłem laureatem konkursów chemicznych. Nauczam z zamiłowania, a wyniki moich korepetytantów dają mi dużo satysfakcji.

Mam już ponad 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, podczas których udało mi się wypracować sprawdzony plan działania, tak aby uczniowie o różnym poziomie wiedzy zawsze osiągali sukces. O mojej skuteczności może świadczyć grono zadowolonych poprawą wyników uczniów i ich rodziców, którzy z chęcią kontynuowali ze mną współpracę.

To co mnie wyróżnia od reszty nauczycieli to zaangażowanie oraz spersonalizowane podejście do każdego ucznia - które odgrywa kluczową rolę w procesie nauczania - jest ono dopasowane do jego potrzeb i możliwości. Dzięki zdobytemu doświadczeniu umiem dobrać odpowiednią metodę, tak aby w miłej atmosferze wyjaśnić na spokojnie nawet bardzo trudne zagadnienia i ułatwić ich zrozumienie poprzez logiczne skojarzenia.

Oferuję pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, odrabianiu zadania domowego, nadrabianiu zaległości, ale także przygotowaniu do konkursów i olimpiad. Pracowałem zarówno z uczniami poprawiającymi ten przedmiot, jak i z takimi którzy chcieli poszerzyć swoją wiedzę poza zakres szkolny. W każdym z przypadków, dzięki naszej współpracy udało nam się osiągnąć z góry założone cele.

Proponuję również świetną i sprawdzoną na wielu uczniach metodę utrwalania wiedzy jaką jest przerabianie tematów lekcyjnych z wyprzedzeniem. Dzięki temu uczniowie w szkole będą mogli usystematyzować sobie wiedzę. Od teraz żadna niezapowiedziana kartkówka nie będzie im straszna, a “+” i 5 za aktywność na lekcjach dadzą im dodatkową motywację do nauki oraz poprawią znacząco średnią. Problemy z tym przedmiotem na stałe odejdą w niepamięć!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do mnie - - i już dziś umów się na zajęcia. Do zobaczenia! :)

Krótka informacja o korepetytorze

Adrian S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Łódź i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 30 Zł/god.

Podobne ankiety