Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Łódzki Uniwersytet Medyczny

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem studentem na wydziale lekarskim, przez rok studiowałem również chemię na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłem IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej na profilu biol-chem-mat oraz XIII Gimnazjum im. S. Staszica w klasie z autorskim programem nauczania matematyki prof. Guzickiego.

Na Chemii:
Na zajęciach staram się wytłumaczyć zagadnienia, które często poruszane w trakcie regularnych lekcji w szkole, z racji braku czasu, pędzenia z materiałem, nie są dostatecznie omówione. Uważam, że najważniejsze jest zrozumienie tematu, gdyż taka wiedza jest najbardziej wartościowa i stanowi podstawę do prawidłowego rozwiązywania zadań.

Na Matematyce:
Na zajęciach tłumaczę różne metody rozwiązywania zadań, zwracam uwagę na trudności, które mogą się pojawić w danym ćwiczeniu oraz pokazuję sposoby na ułatwienie i przyśpieszenie wykonywania działań. Czasem wystarczy poprawnie rozwiązać kilka zadań, by zrozumieć cały dział.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Chemia to przedmiot, który zawsze mnie pasjonował. Uwielbiałem słuchać różnych ciekawostek na lekcjach w szkole, na studiach i sam, na swoich zajęciach, staram się zainteresować uczniów tym przedmiotem. Uważam, że najważniejsze jest zrozumienie tematu, dlatego skupiam się na tym, by w sposób jasny i zrozumiały wytłumaczyć trudności tej dziedziny.

Odzew klienta

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Pan Szymon bardzo fajny korepetytor. Polecam!

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Najlepszy korepetytor. Jestem bardzo zadowolona

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Szymona. Pan Szymon jest bardzo miły, bardzo punktualny, profesjonalny, bardzo się dogaduje z córką. Są efekty w postaci wyższych ocen z matematyki.

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pan Szymon sprawdził moje oczekiwania. Syn jest zadowolony, poprawił swoje oceny w szkołe. Polecam

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Dawidem! Pan potrafi w sposób jasny, zrozumiały z należytą cierpliwością wyjaśnić nawet najtrudniejsze zagadnienia.

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Szymon R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 50 Zł/god.