info@buki.org.pl
48732080164
Korepetytor Chemii – Sylwia C.

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

100 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Uniwersytet Śląski (2010)

Poziom:

magister

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Kursy uniwersyteckie, Kursy specjalistyczne, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

U korepetytora:

Lekcje online:


O sobie:

Witam.
Oferuję lekcje chemii na najwyższym poziomie. Ukończyłam Chemię na Uniwersytecie Śląskim. Nauczaniem indywidualnym zajmuję się zawodowo i dzięki temu wiem jak podejść do ucznia oraz ułatwić mu zrozumienie chemii. Staram się uczyć logicznego myślenia, nie tylko ‘suchej’ teorii, potrafię w przystępny sposób wyjaśnić skomplikowane zagadnienia. Prowadzę zorganizowane kursy maturalne, zgodne z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Wielu z moich uczniów studiuje medycynę, stomatologię, farmację, biotechnologię, weterynarię i wiele innych pokrewnych kierunków. Udzielam lekcji na poziomie gimnazjum, szkoły średniej oraz studiów. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do wszelkich egzaminów poprawkowych. Zapewniam własne materiały niezbędne go gruntownego przygotowania do matury. Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami. Posiadam własny doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Gwarantuję własne materiały oraz sympatyczną, bezstresową atmosferę nauki, jak również indywidualne podejście do każdego ucznia. Większość moich uczniów rozpoczyna współpracę ze mną przez wakacje. Dzięki temu mamy czas na wyprzedzenie materiału, aby później było Wam łatwiej na lekcjach w szkole. Jeśli jesteś chętny/a na uczęszczanie do mnie na zajęcia – zadzwoń w maju/czerwcu. Ponadto w ciągu wielu lat nie zdarzyło się jeszcze, żeby osoba, którą regularnie uczyłam nie zdała matury albo nie zaliczyła semestru czy roku. Jeśli szukasz osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, napisz lub zadzwoń. Po mnie nie ma poprawek! Lekcje odbywają się w Katowicach przy ulicy Tysiąclecia 86a. Posiadam specjalnie przygotowany gabinet, gdzie uczeń może liczyć na ciszę i bezstresową atmosferę do nauki. Cennik: W przypadku zajęć indywidualnych: 100 zł za 60 minut. W przypadku zajęć w grupie 2 osób: 75 zł/os za 60 minut. W przypadku zajęć w grupie 3 osób: 60 zł/os za 60 minut.
10.2000 - 06.2005 Uniwersytet Śląski, Chemia ogólna
10.2000 - 06.2005 Uniwersytet Śląski, Chemia, specjalizacja: chemia analityczna
10.2002 - 06.2004 Uniwersytet Śląski, Chemia ogólna, specjalizacja: przygotowanie pedagogiczne

Krótka informacja o korepetytorze

Sylwia C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Katowice i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
  • Kursy specjalistyczne
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 100 Zł/god.

Podobne ankiety