info@buki.org.pl
48732080164
Korepetytor Matematyki, Fizyki – Mikołaj P.

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

40 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Politechnika Gdańska

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Szkoła podstawowa 1-3 klasa, Przygotowanie do szkoły

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:


Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentem 3 roku budownictwa na Politechnice Gdańskiej. Mam wieloletnie doświadczenie zarówno we własnej nauce matematyki jak i w prowadzeniu korepetycji do poziomu 1 semestru studiów włącznie. Moje zajęcia przebiegają w następujący sposób: rozpoczynamy od wstępu teoretycznego, polegającego na analizie wzorów i algorytmów zadań przeze mnie przygotowanych (ok. 30 minut). Kolejnym etapem jest część zadaniowa, w której Korepetytant pod moją superwizją samodzielnie rozwiązuje zadania.

Fizyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentem 3 roku budownictwa na Politechnice Gdańskiej. Mam wieloletnie doświadczenie zarówno we własnej nauce fizyki jak i w prowadzeniu korepetycji do poziomu matury (podstawowej i rozszerzonej do 2 klasy) . Moje zajęcia przebiegają w następujący sposób: rozpoczynamy od wstępu teoretycznego, polegającego na analizie wzorów i algorytmów zadań przeze mnie przygotowanych (ok. 30 minut). Kolejnym etapem jest część zadaniowa, w której Korepetytant pod moją superwizją samodzielnie rozwiązuje

O sobie:

Moje zajęcia przebiegają w następujący sposób: rozpoczynamy od wstępu teoretycznego, polegającego na analizie wzorów i algorytmów zadań przeze mnie przygotowanych (ok. 30 minut). Kolejnym etapem jest część zadaniowa, w której Korepetytant pod moją superwizją samodzielnie rozwiązuje zadania, przy okazji omawiane są błędy w nich popełnione (ok. 30-60 minut).

Karta do wstępu teoretycznego jest pisana przeze mnie na odrębnej kartce a po zajęciach przekazywana Uczniowi. Zadania rozwiązujemy zgodnie z tokiem tego arkusza, aby Uczeń mógł samodzielnie w domu na jej podstawie uczyć się samodzielnie.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Mikołaj P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Matematyka
  2. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 40 Zł/god.

Podobne ankiety