Korepetytor Języka angielskiego, Języka polskiego, Aktorstwa, Marketingu, Psychologia – Klaudia R.

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKursy uniwersyteckieKonwersacjePoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Posiadam licencjat z pedagogiki. Ukończyłam wiele kursów humanistycznych i kulturowych: od kaligrafii, przez śpiew ludowy, po terapię dramową. Pracowałam w teatrach i w Filharmonii Bałtyckiej. Kultura i sztuka nie mają przede mną tajemnic.
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i ukazuję mu jego potencjał.
Odbyłam 2-miesięczny wolontariat w Ameryce Łacińskiej, podczas którego byłam terapeutką w szkole i w centrum dla osób niepelnosprawnych umysłowo.
Istnieje możliwość nauczania w języku angielskim.

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Przez 3 lata pisałam recenzje książek dla różnych wydawnictw. Piszę wiersze, piosenki i bajki dla dzieci. W nauczaniu skupiam się na wydobyciu kreatywnego myślenia.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Mówię biegle po angielsku. Umiejętności praktycznego porozumiewania się ćwiczyłam przez ostatnie kilka miesięcy w Ameryce Centralnej. W języku angielskim komunikuję się na co dzień.

Psychologia - informacje o doświadczeniu:

Ukończyłam studia pedagogiczne z psychologią (licencjat). Aktywnie dziełam na tym polu jako wolontatiusz. Napisałam pracę magisterską o rodzajach depresji i zaburzeń lękowych. Na co dzień sięgam również do medycyny chińskiej oraz poszerzam wiedzę ciągle czytając profesjonalną literaturę. Pracowałam jako terapeuta z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi umysłowo w Ameryce Łacińskiej. Chętnie pomogę Ci odnaleźć się w psychologii :)

Aktorstwo - informacje o doświadczeniu:

Przez rok pracowałam w teatrze w Białymstoku jako aktorka. Ukończyłam i prowadziłam warsztaty zajęciowe na bazie techniki dramowej. Na swoim koncie mam wiele wygranych konkursów recytatorskich. Pracowałam z dziećmi w wieku od 2 do 15 lat pomagając im rozwinąć umiejętności improwizacji, dykcję i interpretację tekstów.

Marketing - informacje o doświadczeniu:

Ukończyłam studia na kierunku reklamowym. Mam 2-letnie doświadczenie w branży. Marketing to moja pasja, którą ciągle rozwijam. Bo w marketingu trzeba trzymać rękę na pulsie! Specjalizuję się w dzialaniach reklamowych we współpracy z mediami, pisaniu artykułów sponsorowanych i na organizowaniu różnego typu eventów oraz niekonwencjonalnych happeningów. Zapraszam! Razem ruszymy z kopyta w marketingowy świat bez granic.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Klaudia R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Język polski
 3. Aktorstwo
 4. Marketing
 5. Psychologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Konwersacje
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 40 Zł/god.