Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie ( )

Poziom:

student

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKursy uniwersyteckieStudia zagraniczneKursy specjalistyczneDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Przygotowywuję uczniów w zakresie różnych poziomów od szkoły podstawowej aż do egzaminu maturalnego.Korepetycje prowadzę na Kortowie w DS nr 9 w pokoju Cichej Nauki,a charakter zajęć jest elastyczny i dopasowany do potrzeb ucznia.

Używam zarówno podręczników szkolnych jak i materiałów własnych,zadaję prace domową i układam własne sprawdziany/testy.

O MNIE :
Ukończyłam z wyróżnieniem I LO w Białymstoku, które wielokrotnie cieszyło się renomą najlepszej szkoły średniej w województwie, a swojego czasu i 7 miejscem w Polsce ze względu na wysoką zdawalność matur i bardzo dobrą jakością nauczania z przedmiotów przyrodoniczo-matematycznych. W 2015 roku przeszłam do ogólnokrajowego etapu konkursu MatMix (100 osób z całej Polski) a także brałam udział w licznych konkursach matematycznych,fizycznych,przyrodniczych już od szkoły podstawowej przez gimnazjum na liceum kończąc. Maturę i test gimnazjalny ukończyłam z wynikiem 100% i kończąc je przed wyznaczonym czasem.Od ponad roku udzielam lekcji osobiście jak i wirtualnie osobom zagrożonym z matematyki,uczniom przeciętnym chcącym sprawdzić swoje umiejętności przed ważnymi egzaminami jak i swoim stałym uczniom.

Obecnie studiuję medycynę weterynaryjną i zamierzam przeznaczyć zebrane środki pieniężne na zakwaterowanie oraz możliwość dalszej edukacji. Prywatnie jestem osobą otwartą,zabawną,odważną i kreatywną. Lubię nawiązywać nowe kontakty,a w swojej pracy jestem typem perfekcjonistki.

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Martyna to niesamowicie otwarta i sympatyczna osoba, dzięki temu córka czuje się komfortowo. Atmosfera jaka panuje na zajęciach jest bardzo przyjemna.

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Zajecia są bardzo urozmaicone i dostosowane do indywidualnych potrzeb kazdej osoby. Pani Martyna zawsze pracuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Martyna bardzo rzetelnie i jasno tłumaczy. Atmosfera jest bardzo przyjemna i przyjazna. Oceny poprawiłam z 2 na 4+!

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Martyna R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Olsztyn i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Studia zagraniczne
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 40 Zł/god.