Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKursy uniwersyteckieKursy specjalistyczneDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Przygotowywuję uczniów w zakresie różnych poziomów od szkoły podstawowej aż do egzaminu maturalnego oraz dorosłych. Korepetycje prowadzę u siebie w 1osobowym mieszkaniu ul.Kołobrzeska 13i/100,a charakter zajęć jest elastyczny i dopasowany do potrzeb ucznia. (zajęcia po 1h,1,5h,2h -1/2/3 razy w tygodniu)

Używam zarówno podręczników szkolnych jak i materiałów własnych,kserówek,egzaminów,zadaję prace domową i układam własne sprawdziany/testy.
Dysponuje też czasem między zajęciami przesyłając rozwiązania zadań i materiały poprzez facebooka oraz sms oczywiście darmowo.

O MNIE :
Ukończyłam z wyróżnieniem I LO w Białymstoku, które wielokrotnie cieszyło się renomą najlepszej szkoły średniej w województwie, a swojego czasu i 7 miejscem w Polsce ze względu na wysoką zdawalność matur, ilością olimpijczyków (w tym mnie w latach 2015/2016) i bardzo dobrą jakością nauczania z przedmiotów
przyrodniczo-matematycznych. W 2015 roku przeszłam do ogólnokrajowego etapu konkursu MatMix (100 osób z całej Polski) a także brałam udział w licznych konkursach matematycznych,fizycznych,przyrodniczych (Kangurek,Lwiątko itp.) już od szkoły podstawowej przez gimnazjum na liceum kończąc. Maturę i test gimnazjalny ukończyłam z wynikiem 100% i kończąc je przed wyznaczonym czasem. Pomagałam również w sprawdzaniu testów rówieśników i pomagałam im w pracach domowych. Od ponad 3 lat udzielam lekcji osobiście jak i wirtualnie osobom zagrożonym z matematyki,uczniom przeciętnym chcącym sprawdzić swoje umiejętności przed ważnymi egzaminami jak i swoim stałym uczniom oraz dorosłym.

Obecnie studiuję medycynę weterynaryjną i zamierzam przeznaczyć zebrane środki pieniężne na zakwaterowanie oraz możliwość dalszej edukacji. Prywatnie jestem osobą otwartą,zabawną,odważną i kreatywną. Lubię nawiązywać nowe kontakty,a w swojej pracy jestem typem perfekcjonistki.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Przygotowałam kilkudziesięciu uczniów w tym dzieci,dorosłych oraz maturzystów i konkursowiczów. Wyniki matur przeważnie w okolicy 80-100%

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła średnia

Polecam, polecam

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Martyna bardzo rzetelnie i jasno tłumaczy. Atmosfera jest bardzo przyjemna i przyjazna. Oceny poprawiłam z 2 na 4+!

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Zajecia są bardzo urozmaicone i dostosowane do indywidualnych potrzeb kazdej osoby. Pani Martyna zawsze pracuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Martyna to niesamowicie otwarta i sympatyczna osoba, dzięki temu córka czuje się komfortowo. Atmosfera jaka panuje na zajęciach jest bardzo przyjemna.

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Olsztyn

Dominika S.

60 Zł/god

5

Izabela P.

40 Zł/god

4.9

Alicja O.

40 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Martyna R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Olsztyn i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 50 Zł/god.