Korepetycje - Anna M. id: 12527

Anna M.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Nazywam się Anna i ukończyłam studia magisterskie na Politechnice Wrocławskiej o profilu Inżynieria Chemiczna i Procesowa.

Anna M.

Nazywam się Anna i ukończyłam studia magisterskie na Politechnice Wrocławskiej o profilu Inżynieria Chemiczna i Procesowa.

Przedmioty

Matematyka

Chemia

Język angielski

Przygotowanie przedszkolne

Klasy młodsze

Niania dla dzieci

Wychowanie fizyczne i fitnes

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Posiadam kurs wychowawcy kolonijnego, kurs żeglarza jachtowego, nurka PADI AOWD, doświadczenie w pracy z dziećmi na obozach i koloniach. Jestem osobą pogodną, która nie lubi się nudzić. Lubię pracę z dziećmi, gdyż daje ona wiele satysfakcji. Moją największą pasją jest sport i zawodowo trenuję szermierkę.

Wykształcenie:
II LO im Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku, , 2013
Wiek:
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Agnieszka L. id: 40103

Agnieszka L.

Jestem świeżo upieczona absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W trakcie lekcji najważniejsze jest ciekawe podejście do tematu.

60zł/60 min
İlayda Ü. id: 43443

İlayda Ü.

Hello, I am Ilayda from Turkey. I am a psychology student at SWPS.I am studying in English. My mother tongue is Turkish, I am fluent in English.

40zł/60 min
Inga A. id: 32025

Inga A.

Cześć, prowadzę korepetycje do matury, z matematyki oraz chemii.

60zł/60 min
Sinem A. id: 42369

Sinem A.

Hi! I am a graduate student in Clinical Psychology at SWPS University. I teach English to juniors and beginners on a part-time basis.

60zł/60 min
Paulina A. id: 108485

Paulina A.

Jestem absolwentką Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Udzielam korepetycji z chemii oraz matematyki dla uczniów szkoły podstawowej i liceum.

60zł/60 min