Maciej

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Śląski (2016)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2016

Poziomy nauczania

Szkoła średniaKursy uniwersyteckieKonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaDla początkującychDla dzieci

O sobie:

Już od kilku lat prowadzę korepetycje dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Prowadzone przeze mnie zajęcia obejmują zarówno ćwiczenia: gramatyczne, leksykalne, słuchanie i pisanie. Najważniejsze są dla mnie indywidualne potrzeby ucznia, ale staram się przemycić podczas zajęć jak najwięcej umiejętności, które potem mogą się przydać. Jedną z nich jest słuchanie i czytanie, dlatego przy nauce tych elementów korzystam z materiałów wideo czy nagrań. By zajęcia nie były tylko nudnym obowiązkiem, staram się wprowadzać elementy kulturalne dotyczące krajów rosyjskojęzycznych. Z językiem rosyjskim mam do czynienia już 12 lat, więc wiem, czego uczę. Uczyłem do tej pory głównie młodzież gimnazjalną i licealną, przygotowując ich do zajęć i egzaminów. W swoim dorobku mam też prowadzenie zajęć w liceach w Katowicach i w Sosnowcu. Pracowałem też jako tłumacz języka rosyjskiego na Międzynarodowych Wystawach Psów Rasowych w Sosnowcu i Krakowie. Serdecznie zapraszam do kontaktu i dopytania o szczegóły!

Język rosyjski - informacje o doświadczeniu:

Nazywam się Maciej Małek . Skończyłem filologię rosyjską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie pracuję nad doktoratem z przekładu polsko-rosyjskiego. Oferuję korepetycje z języka rosyjskiego zarówno dla uczniów jak i osób dorosłych.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Maciej M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Katowice i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język rosyjski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła średnia
  • Kursy uniwersyteckie
  • Konwersacje
  • Język w biznesie
  • Gramatyka
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 40 Zł/god.