Korepetycje Chemii – Angelika K.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (2010)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2010

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaPoziom podstawowy

O sobie:

Liczne szkolenia z zakresu metod i form pracy z uczniem: ocenianie kształtujące, technologie ict, programy i gry interaktywne - kahoot, learningapps, metody aktywizujące pracę uczniów, praca z uczniem wykazującym trudności w nauce przedmiotów ścisłych. Jestem nauczycielką chemii pełną pasji do nauczanego przedmiotu. Dzięki pracy w szkole posiadam indywidualne podejście do każdej osoby i dużo cierpliwości. Korepetycji udzielam od 9 lat. Stosuję różnorodne metody i formy pracy konkretnie dopasowane, dzięki czemu chemia staje się zrozumiała. Gwarantuję miłą i spokojną atmosferę. Zapewniam materiały. Jeśli masz problemy z podstawami chemii, nie martw się, przy dobrych chęciach oraz pracy jesteś w stanie wszystko nadrobić. Zależy mi na zadowoleniu uczniów i oczywiście rodziców a przede wszystkim na efektach wspólnej pracy. Pomagam uczniom szkoł podstawowych, gimnazjów a także na poziomie liceum. Zapraszam do kontaktu.

Podobne ankiety Lublin

Przemysław S.

50 Zł/god

Aleksandra D.

40 Zł/god

Patryk S.

30 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Angelika K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Lublin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 50 Zł/god.