Korepetytor Języka angielskiego, Matematyki – Joanna B.

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (2024)

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkoły

O sobie:

Witam, jestem studentką psychologii na UMCS-ie i oferuję korepetycje z matematyki. Na maturze zdawałam matematykę w zakresie rozszerzonym , brałam udział w licznych konkursach matematycznych. Doświadczenie w prowadzeniu korepetycji zdobywam kilka lat z dziećmi i osobami w każdym wieku. Staram się tłumaczyć matematykę w jak najbardziej ludzki i zrozumiały sposób, tak aby każdy mógł ją w pełni przyswoić a nawet polubić ;) Preferuję dojazd do mnie w celu nauczania ,natomiast w trudniejszych sytuacjach jestem w stanie dotrzeć do ucznia, mój plan ulega zmianom w związku z godzinami zajęć na uczelni, ale mimo to mam dużo czasu i jestem bardzo elastyczna w tym zakresie. Zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze,są one w dużej mierze związane z moim wymarzonym zawodem , psychologią dziecięcą. Jeśli chodzi o zajęcia przez Skype to mogę korzystać z niego przez telefon , jeśli Państwu to odpowiada :) Zapraszam !

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką psychologii ,więc nie mam problemu w relacjach międzyludzkich . Na maturze zdawałam matematykę na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Joanna B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Lublin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język angielski
  2. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 40 Zł/god.