Aleksandra

Wynagrodzenie:

30 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:


Wykształcenie:

Uniwersytet Gdański (2016)

Poziom:

magister

Poziomy:

Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Szkoła podstawowa 1-3 klasa, Przygotowanie do szkoły, Dla początkujących, Dla dzieci, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:


Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Ukończyłam Wczesną edukację z językiem angielskim oraz Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci z niepełnosprawnością na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jestem doktorantką III roku Studiów doktoranckich z zakresu Pedagogiki, również na Uniwersytecie Gdańskim. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzieciom przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz młodzieży szkolnej i gimnazjalnej. Języka angielskiego nauczam metodą CLIL (Content and Language Integrated Learning), którą bardzo sobie chwalę.

Przygotowanie przedszkolne - informacje o doświadczeniu:

Ukończyłam Wczesną edukację z językiem angielskim oraz Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci z niepełnosprawnością na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jestem doktorantką III roku Studiów doktoranckich z zakresu Pedagogiki, również na Uniwersytecie Gdańskim. Moją wielką pasją jest wspomaganie rozwoju dzieci z trudnościami w uczeniu się (czytaniu, pisaniu, liczeniu). Miałam przyjemność pracować z dziećmi z afazją, autyzmem oraz niepełnosprawnością intelektualną.

O sobie:

Ukończyłam Wczesną edukację z językiem angielskim oraz Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci z niepełnosprawnością na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jestem doktorantką III roku Studiów doktoranckich z zakresu Pedagogiki, również na Uniwersytecie Gdańskim.

Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzieciom przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz młodzieży szkolnej i gimnazjalnej.

Języka angielskiego nauczam metodą CLIL (Content and Language Integrated Learning), którą bardzo sobie chwalę. Dzięki niej szybko nabieramy pewności siebie i dużo łatwiej jest nam zacząć mówić w innym języku. Dodatkowo, jest to po prostu świetna zabawa dla dzieci młodszych, głównie ze względu na użycie wielu kanałów sensorycznych podczas zajęć.

Moją wielką pasją jest wspomaganie rozwoju dzieci z trudnościami w uczeniu się (czytaniu, pisaniu, liczeniu). Miałam przyjemność pracować z dziećmi z afazją, autyzmem oraz niepełnosprawnością intelektualną.

Praca z dziećmi stawia przede mną mnóstwo wyzwań, które są niczym innym jak motywacją do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Naukowo zajmuję się tematami trudnymi (tzw. tematami tabu).

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksandra L. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Język angielski
  2. Przygotowanie przedszkolne
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 30 Zł/god.

Podobne ankiety