Korepetycje - Katarzyna J. id: 13107

Katarzyna J.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Katarzyna J.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Lublin, Czechów Południowy
Online:
Nie

O sobie:

Magister anglistyki oferuje korepetycje z języka angielskiego na wszystkich poziomach. Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych. Posiadam wieloletnie doświadczenie, gwarantuje przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do klienta. Oferuje także pomoc w pisaniu prac i zadań domowych. Prowadzę także zajęcia przez komunikator Skype. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Wykształcenie:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, magister, 2018
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Adrian P. id: 103789

Adrian P.

Magister filologii angielskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Pracowałem w liceum ogólnokształcącym oraz w technikum ucząc języka angielskiego podstawowego, rozszerzonego i zawodowego (informatyka). Od 15 lat udzielam korepetycji dla różnych grup wiekowych.

60zł/60 min
Martina M. id: 38015

Martina M.

A 21year old lady who likes reading novels and watching documentaries. I am good at conversating with people of various opinions and perspectives.

60zł/60 min
Aleksandra G. id: 44999

Aleksandra G.

Cześć, jestem Ola - pomogę w pracy domowej, przygotowaniu do sprawdzianu czy egzaminu ósmoklasisty. Mój poziom angielskiego to B2.

40zł/60 min
Anna T. id: 31774

Anna T.

Mieszkam na stale w Londynie i mam licencjat z nauczania angielskiego z brytyjskiej uczelni. W Lublinie odwiedzam mamę.

50zł/60 min
Sebastian G. id: 109288

Sebastian G.

Mam na imię Sebastian i jestem studentem anglistyki I stopnia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Umiejętnie posługuję się językiem angielskim (zarówno na kartce jak i podczas rozmowy) i gotów jestem pomóc swoim uczniom w osiągnięciu podobnego poziomu.

50zł/60 min