Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (2010)

Poziom:

Magister Biologii

Rok ukończenia:

2010

Wiek:

36-45

Poziomy nauczania

Szkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaKursy uniwersyteckieKursy specjalistycznePoziom podstawowy

O sobie:

Trener Microsoft Excel z trzyletnim doświadczeniem. Z dużą łatwością przekazuje wiedzę, popartą wieloletnią praktyką zdobytą podczas pracy w dziale analiz w ogólnopolskiej sieci sklepów.
Wieloletnie wykorzystywanie narzędzia, jakim jest arkusz kalkulacyjny do agregowania danych, automatyzacji plików czy wysyłki maili, pozwala na bardzo dobre rozumienie potrzeb klienta w obszarze praktycznego wykorzystywania Excela w codziennej pracy. Posiada także duże doświadczenie we wdrażaniu raportów i rozwiązań systemowych oraz w szkoleniu nowych użytkowników.
Prywatnie zainteresowanie psychologią pozwala lepiej dobierać narzędzia pracy do poszczególnych osób. Wiedza z obszaru porozumienia bez przemocy umożliwia prowadzenie zajęć w przyjaznej atmosferze, która sprzyja szybkiemu zrozumieniu przekazywanych informacji.
Wykształcenie – absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (specjalizacja: controlling marketingu i sprzedaży w spółkach handlowych). Ukończyła także podyplomowe studium pedagogiczne.

Wykształcenie przyrodnicze umożliwia mi także prowadzenie korepetycje z zakresu przyrody. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, mam roczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu przyrody i przygotowywaniu dzieci w edukacji domowej do egzaminów.

Informatyka - informacje o doświadczeniu:

Szkolenia z Excela (od podstaw do poziomu zaawansowanego + elementy VBA) dla dorosłych i dzieci

Przyroda - informacje o doświadczeniu:

Wsparcie dzieci w zdobywaniu wiedzy z Przyrody

Odzew klienta

Informatyka, Kursy uniwersyteckie, Szkoła średnia

Pani Aleksandra prowadzi lekcje bardzo dynamicznie i kompetentnie. Nasza współpraca była szybka, skuteczna, profesjonalna i bardzo konkretna. Dziękuje i polecam !

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksandra Ś. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Informatyka
  2. Przyroda
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
  • Kursy specjalistyczne
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 60 Zł/god.