Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska (2017)

Poziom:

inżynier

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKursy uniwersyteckiePoziom podstawowy

O sobie:

Jestem młodym inżynierem, wnoszącymi powiew świeżości do sposobu nauczania. Przedmioty ścisłe nie są dla mnie jedynie zbieraniną formuł i regułek, które trzeba wkuć, ale nawiązują do wszystkiego, co widzimy, słyszymy i robimy każdego dnia. Tak też przekazuję wiedzę moim podopiecznym - łączę abstrakcyjne pojęcia z życiem codziennym.

Moje wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas nauki własnej oraz pracy z dziećmi i młodzieżą uświadomiło mnie, że gdy uczeń zrozumie jak nauka wpływa na jego życie, że jest nierozerwalnym elementem jego pasji, zaczyna ją doceniać, chętniej rozważa postawione przed nim problemy, poszukuje wzorców, zauważa powiązania i świadomie dochodzi do logicznego rozwiązania. Dlatego szczególnie podczas pracy z dziećmi w treści zadań uwzględniam ich zainteresowania, tak aby zyskać ich większą atencję i wzbudzić ciekawość. Stawiam na aktywną naukę, która pozwala uczniowi nie tylko na zrozumienie tego czego się uczy, ale dlaczego się uczy. Taki sposób aktywnego myślenia pomaga w lepszej nauce w szkole, ale także w życiu. Nie chcę, aby moi podopieczni zdali jedynie najbliższy sprawdzian, ale rozwinęli umiejętność nauki ze zrozumieniem i logicznego myślenia.

Proponuję Ci:
- tłumaczenie bieżącego materiału
- wspólne odrabianie zadań domowych
- przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń oraz poprawek
- nadrobienie zaległości
- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
- przygotowanie do matury PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ
- przygotowanie do konkursów

Nie ma dwóch takich samych osób, więc dlaczego program ma być identyczny dla wszystkich? Niezależnie od tego, czy nauka jest zbyt dużym wyzwaniem dla Twojego dziecka, czy potrzebuje ono szerszego zakresu niż podczas szkolnych lekcji, spełnię jego oczekiwania. Moim celem jest jak najlepsze dotarcie do ucznia i pokazanie mu narzędzi do zdobycia, a przede wszystkim przyswojenia wiedzy, której potrzebuje.
Naszą współpracę zaczynam od ocenienia możliwości i sposobu uczenia się dziecka, dzięki czemu jestem w stanie stworzyć najbardziej odpowiedni styl spotkań. Tak, spotkań, nie lekcji, gdyż nie traktuję zajęć śmiertelnie poważnie, panuje na nich swobodna, ale sprzyjająca edukacji atmosfera. Nauka w końcu przestanie kojarzyć się z katorgą!

Zapraszam do współpracy :)

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła średnia

Lekcje prowadzone w milej atmosferze, pan Szymon bardzo dobrze tlumaczy kazdy material. Polecam

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Polecam Pana Szymona, potrafi przekazać wiedzę.

Matematyka

Świetny nauczyciel, tłumaczy wszystko w bardzo prosty i zrozumiały sposób, przyjemna atmosfera :) Polecam

Krótka informacja o korepetytorze

Szymon G. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Chemia
 3. Fizyka
 4. Biologia
 5. Analiza matematyczna
 6. Przyroda
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 100 Zł/god.