Korepetytor Języka angielskiego, Matematyki, Chemii, Fizyki, BiologiiPotrzebny korepetytor z biologii, Przyroda – Monika I.

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Gdańska (2019)

Poziom:

inżynier

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Prowadzę głównie korepetycje wyrównawcze, pomagające uczniom w nadrobieniu zaległości oraz w bieżącym przygotowaniu do zajęć i klasówek. Pomagam także z odrabianiem prac domowych, zwracając szczególną uwagę na to, by przygotować ucznia do samodzielnego rozwiązywania zadań. Jestem elastyczna jeśli chodzi o godziny zajęć. Zapraszam do kontaktu.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Studiuję na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej. Wcześniej zdałam maturę z podstawowej matematyki z wynikiem 98%. Lubię matematykę i lubię dzielić się wiedzą z innymi. Chętnie pomogę w nauce uczniom na poziomie szkoły podstawowej oraz uczniom z podstawowym programem matematyki w liceum.

Fizyka - informacje o doświadczeniu:

Moje studia opierają się na fizyce. Mam ciągły kontakt tą dziedziną nauki. Z powodzeniem pomogę w nauce uczniom na poziomie szkoły podstawowej jak i uczniom z podstawowym programem z fizyki w liceum. W mojej pracy zwracam uwagę na rozumienie przez ucznia istotnych zagadnień tak, żeby uczeń był w stanie samodzielnie wykorzystać je do rozwiązywania problemów.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Moje studia są związane z chemią. Ukończyłam liceum w klasie o profilu biologiczno - chemiczno - fizycznym z rozszerzonym językiem angielskim. Z powodzeniem pomogę w nauce uczniom na poziomie podstawowym, jak i na poziomie liceum.

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Moje wyniki z matury rozszerzonej w liceum na poziomie 90% umożliwiły mi dostanie się na studia lekarsko-dentystyczne. Wiem więc na co należy zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań maturalnych. Chętnie pomogę uczniom w nauce biologii zarówno na poziomie podstawowym, jak i na poziomie liceum oraz w przygotowaniu do matury z biologii.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Posiadam biegłość w języku angielskim na poziomie C1. Jestem na etapie certyfikacji kompetencji. Poza wiedzą teoretyczną posiadam także obycie praktyczne przez dwumiesięczny pobyt w Anglii oraz ciągły kontakt z językiem ze względu na pracę naukową.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Monika I. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Chemia
 4. Fizyka
 5. Biologia
 6. Przyroda
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 50 Zł/god.