Korepetycje - Kornelia W. id: 14301

Kornelia W.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Korepetytorem angielskiego jestem już od 5 lat. Przez półtora roku pracowałam w szkole językowej. Wciąż poznaje nowe struktury i słówka oraz dbam o to aby polepszać swoje umiejętności językowe. Zawsze staram się uczyć praktycznie nie czysto teoretycznie.

Kornelia W. 5.0(opinie: 11)

Korepetytorem angielskiego jestem już od 5 lat. Przez półtora roku pracowałam w szkole językowej. Wciąż poznaje nowe struktury i słówka oraz dbam o to aby polepszać swoje umiejętności językowe. Zawsze staram się uczyć praktycznie nie czysto teoretycznie.

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

W zależności wieku oraz potrzeb ucznia staram się aby zajęcia były jak najbardziej efektywne. Nauka poprzez zabawę, rozwiązywanie testów, zadania w formie online na różnych platformach, czy też ciekawostki w celu łatwiejszego zapamiętania poprzez skojarzenia. Zawsze mam swoje materiały, które często też sama tworzę.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Witam! Jestem młodą, pozytywną osobą. Wymagającą, ale cierpliwą, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że można czegoś nie rozumieć i zrobię wszystko co w mojej mocy, aby jak najdokładniej wytłumaczyć Ci materiał i pomóc opanować go w 100%. Posiadam certyfikat TOEIC, świadczący o praktycznej znajomości języka na poziomie B2 bliskim C1 i staram się dalej rozwijać i poszerzać znajomość języka angielskiego. Zarówno gramatyka jak i poprawna wymowa nie stanowią dla mnie problemu, maturę zdawałam na dwóch poziomach językowych i ukończyłam z wynikiem bliskim 100% łącznie. Zajęcia prowadzę na podstawie podręcznika szkolnego uzupełnionego o materiały własne w różnej postaci. Proszę o kontakt za pośrednictwem sms o dowolnej godzinie lub telefoniczny w godzinach popołudniowych- po 15, uprzejmie dziękuję i zapraszam do współpracy :)

Wykształcenie:
Politechnika Gdańska, student, 2007
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

11 opinie o Kornelia W.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

8

ANNA

5+

30.11.2023

Język angielski, Szkoła średnia

5+

Świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwą osobą.A najważniejsze, że córka jest bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Kornelią... więcej»
ula

5+

20.04.2023

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Oceniam na 6 współpracę z Panią Kornelią, jest super korepetytorem.... więcej»
Marzena

5

08.02.2023

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5

Pani Kornelia super korepetytorka. Przygotowuje dziecko do egzaminu 8-klasisty. Zawsze punktualna i bardzo miła.... więcej»
VIOLETTA

5

30.12.2022

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Nie miałam żadnych zastrzeżeń.... więcej»
Gizela

5+

26.05.2022

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5+

Super Pani Kornelia, bez żadnych zastrzeżeń. Godna polecenia.... więcej»
Karolina

5

30.03.2022

Język angielski, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5

Pani Kornelia uczy mojego 9-letniego syna. Z lekcji jesteśmy zadowoleni. Lekcje są urozmaicone, syn chętnie bierze w nich udział. Ze szkoły przynosi więcej plusów za aktywność, w czym z pewnością pomogły lekcje z Panią Kornelią. Polecamy... więcej»
Inna

5+

27.03.2022

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5+

Serdecznie dziękuję pani Kornelii za przygotowanie mojej córki do egzaminu ósmoklasisty. Lekcję z języka angielskiego odbywały się bardzo starannie, spokojnie, wszystko było dobrze dobrane do poziomu, a również było dokładnie wytłumaczony test. Serdecznie polecam z całego serca p. Kornelię jako korepetytora z języka angielskiego.... więcej»
Dorota

5+

12.04.2021

Język angielski, Dla dzieci

5+

Jestem zadowolona. Współpraca przebiega pomyślnie.... więcej»
Kacper

5+

11.05.2019

Język angielski, Egzamin 8-klasisty, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pani Kornelia bardzo punktualna. W nauczaniu bardzo konsekwentna. Moim zdaniem idealny korepetytor dla uczniów. Polecam... więcej»
Alan

5+

10.04.2019

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Lekcje z Kornelią są bardzo przyjemne i bezstresowe, panuje miła atmosfera. Ciekawe konwersacje. Świetny sposob na pokonanie barier językowych.... więcej»
Beata

5+

10.04.2019

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Pani nauczycielka bardzo konkretna, rzeczowa z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Polecamy z czystym sumieniem!... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Marta S. id: 110062

Marta S.

Jestem studentką pierwszego roku prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam dyplom ukończenia matury międzynarodowej International Bacculaurate

50zł/60 min
Weronika S. id: 110790

Weronika S.

Mam na imię Weronika i mam 21 lat. Jestem młodą i otwartą osobą, czerpię przyjemność z nowych doświadczeń.

60zł/60 min
Agnieszka H. id: 22225

Agnieszka H.

Pedagog, doświadczony korepetytor przyjmie uczniów, którzy w miły i swobodny sposób chcą przyswoić wiedzę.

5
80zł/60 min
Magdalena B. id: 109876

Magdalena B.

Cześć, jestem studentką Politechniki Gdańskiej 3go roku na kierunku Biotechnologia. Ostatnio zwolniło mi się dużo czasu i oferuję korepetycje z matematyki, języka angielskiego (poziom C1), pomoc z nauką chemii czy biologii. Jestem w stanie dojechać do ucznia z terenu Wrzeszcza na tyle, na ile pozwoli mi komunikacja miejska :)

60zł/60 min
Monika K. id: 46647

Monika K.

Mam na imię Monika. Jestem na studiach magisterskich na kierunku psychologia. Z przyjemnością udzielę pomocy w nauce angielskiego.

5
70zł/60 min