info@buki.org.pl
48732080164

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

30 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Akademia Górniczo-Hutnicza (2018)

Poziom:

inżynier

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Szkoła podstawowa 1-3 klasa, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:


O sobie:

Witaj! Skoro odwiedzasz mój profil to zapewne chcesz poprawić swoje umiejętności matematyczne lub po prostu zdać maturę z lepszym wynikiem ;)

W szczególności zapraszam osoby, które zwątpiły w swoje możliwości i zdanie matury. Na każdym spotkaniu omówię zagadnienia związane z danym działem albo poszczególne zadania z egzaminu maturalnego (wedle preferencji).
Osoby, które chciałyby doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę lub nauczyć się szybszego znajdowania metod rozwiązań, również mogą liczyć na moją pomoc. Mam wiele zbiorów zadań, które zawierają różnorodne podejścia do danego problemu matematycznego.

O mnie:
Jestem inżynierem geologii po AGH, udzielaniem korepetycji zajmuję się już 4-ty rok. Pomogłam wielu osobom, które osiągnęły zamierzone cele. Na spotkaniach jestem wymagająca, co nie oznacza, że nie da się ze mną pożartować :) Mam spokojne, choć "luźne" usposobienie, więc zazwyczaj nadaję na tych samych falach, co moi uczniowie. Jeżeli chodzi o sposób nauczania -
dostosowuję go do potrzeb ucznia, na bieżąco reaguję, jeżeli jest coś niejasnego i uzupełniam braki. Dane zagadnienie staram się wyłożyć przynajmniej na 2 sposoby, aby każdy mógł znaleźć taki, który jemu odpowiada.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Odzew klienta (1)

Matematyka, Przygotowanie do matury

Z Panią Olą współpracujemy już ponad miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Wykonują dużo zadań, Pani Ola świętnia tłumaczy i ma dobry kontakt z dzieckiem. Zawsze punktualna i przygotowana do zajęć. Z pewnością polecam Panią Olę!

Pokaż wszystkie

Barbara (odzew jest odnotowany ze słów klienta telefonicznie) 23.08.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksandra D. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Matematyka
  2. Geografia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 30 Zł/god.

Podobne ankiety