Korepetytor Języka angielskiego, Języka polskiego – Aleksandra S.

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2018)

Poziom:

licencjat

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaPrzygotowanie do szkołyGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom podstawowy

O sobie:

Witam!
Jestem po licencjacie z filologii polskiej, cały czas się w tym zakresie dokształcam, na razie pracuję, ale zamierzam zrobić również magistra.
Moje metody nauczania to przede wszystkim praca w dobrej atmosferze, z z wieloma materiałami (własnymi), pomoc również poza godzinami korepetycji. Jeśli chodzi o moich uczniów - są różni. Z roku na rok się to zmienia. Dzieci w wieku szkolnym, licealiści, a także osoby zmieniające kierunek studiów na humanistyczny. 2 lata dawałam też korepetycje chłopakowi z 2 liceum, ma on zespół Aspergera. Zadanie było o tyle utrudnione, ale bardzo dobrze się dogadywaliśmy, a On przynosił coraz to lepsze stopnie ze szkoły. Najczęściej jednak przygotowuję uczniów do matury zarówno podstawowej, jak i rozszerzonej.

Jestem dostępna w tygodniu po godzinie 16-tej, w sobotę po 15, niedzielę zawsze robię sobie wolną od wszelkich zajęć. Dojeżdżam do uczniów w dzielnicach takich jak: Grunwald, Łazarz, Wilda, Jeżyce, Stare Miasto, Rataje, Górczyn. Jeśli ktoś mieszka w dalszych rejonach lub tych, których nie wymieniłam, zapraszam na zajęcia do siebie.

W sprawie korepetycji proszę kontaktować się po godzinie 16-ej.

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Jestem po licencjacie z filologii polskiej, tak więc głównie tym przedmiotem się zajmuję. Głównie przygotowuję osoby do matury rozszerzonej, dotychczasowe wyniki tych uczniów były w granicach 70-95%.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Mój poziom z języka angielskiego to B2, cały czas się dokształcam, przedmiotu uczyłam około roku zarówno dzieci w wieku szkolnym, jak i licealistów.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksandra S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Język polski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 40 Zł/god.