Korepetytor Matematyki – Adam C.

Przedmioty:

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2018)

Poziom:

licencjat

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Matematyka jest tak jakby we krwi w mojej rodzinie. Wraz z siostrą uczęszczaliśmy na konkursy, będąc na czołówce zajmowanych miejsc na tle szkoły. Chodziłem na koła matematyczne - miałem też wielu dobrych korepetytorów, z których część pokazała mi, jak można zainteresować się przedmiotem wyobrażając sobie użyteczność stosowanych wyliczeń, a także dbając o dobrą atmosferę przy pracy, aby koncentracja nad zadaniami przychodziła z łatwością. Moje wyniki z matur to 90% z matury rozszerzonej, 100% z podstawy.

Zamierzam zapamiętane metody przekazać dalej i jednocześnie dodaję, że kontakt z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku i z różnymi osobowościami nie jest dla mnie czymś nowym, od 7 lat współpracuję z domem kultury i młodzieżową orkiestrą w swoim mieście. W czasach szkolnych pomagałem rówieśnikom przygotowywać się do sprawdzianów, rozwiązywać zadania domowe, sprawdzałem ich wyniki z arkuszy maturalnych. Obecnie przechodzę kursy pedagogiczne i pomimo tego, że działalność korepetytora dopiero zaczynam, jestem już świadom jak bardzo lubię pomagać w nauce innym.

Aby nauka moim zdaniem przyniosła najlepsze efekty, należy ucznia przede wszystkim zainteresować danym tematem, próbując różnych metod przedstawiania danej metody oraz tłumacząc cel w jakim owe zagadnienia z matematyki są stosowane.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem absolwentem studiów I stopnia z Akustyki UAM w Poznaniu (które są najlepszym miastem do nauki specjalizacji Protetyki Słuchu w Polsce), na których to odbywałem szkolenie z matematyki zaawansowanej. Również studiuję Muzykologię na II stopniu, która wymaga umiejętności zawiłej analizy matetmatycznej nut.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Adam C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 50 Zł/god.