Korepetytor Matematyki, Chemii – Agata J.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyPoziom podstawowy

O sobie:

Dzień dobry! Mam na imię Agata. Studiuję kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji. Jestem na specjalizacji chemicznej. Zdawałam maturę na poziomie rozszerzonym z chemii i podstawowym z matematyki, którą udało mi się zdać prawie na 100%. Staram się na każde zajęcia przygotowywać swoje materiały pomocnicze, dzięki którym uczniowie mogą lepiej utrwalić wiedzę, a nawet ją poszerzyć. Dzieci, które uczę robią znaczne postępy, co motywuje mnie do dalszej pracy. Dołożę wszelkich starań by dziecko wyciągnęło jak najwiecej z każdej lekcji. Jestem osobą bardzo otwartą, dlatego wszystkie kwestie organizacyjne są do dogadania. Zapraszam do kontaktu :)

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Maturę z matematyki zdałam bardzo dobrze. Od zawsze lubiłam ścisłe przedmioty, dlatego nigdy nie miałam problemów z matematyka i w szkole dostawałam bardzo dobre oceny.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Zdawałam maturę na poziomie rozszerzonym z chemii. W liceum uczęszczałem na dodatkowe zajęcia z chemii, które poszerzyły moją wiedzę. Obecnie studiuję kierunek chemiczny, dlatego z chemią mam styczność na codzień.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Agata J. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 40 Zł/god.