Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska (2019)

Poziom:

magister inżynier

Rok ukończenia:

2019

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Dla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem studentką Biotechnologii na Politechnice Warszawskiej, jestem również laureatką nagrody rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce, ukończyłam profil biologiczno - chemiczny szkoły ogólnokształcącej, wiele lat uczę matematyki, fizyki, biologii, chemii oraz języka angielskiego na różnych poziomach a nauczanie to moja pasja, zapraszam do kontaktu :) Istnieje możliwość prowadzenia zajęć po angielsku, posiadam certyfikat językowy (poziom B2) a także roczny wyjazd do Stanów Zjednoczonych pozwolił mi opanować w pełni ten język. W nauczaniu kładę przede wszystkim nacisk na indywidualne podejscie do ucznia, w zależności od jego potrzeb, wiele osób chwali sobie korzystanie z mojej pomocy :) W nauczaniu korzystam z różnorodnych pomocy naukowych dla poprawy skuteczności nauki.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką Biotechnologii na Politechnice Warszawskiej, jestem laureatką nagrody rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce, ukończyłam profil biologiczno - chemiczny, wiele lat uczę matematyki na różnych poziomach a nauczanie to moja pasja, zapraszam do kontaktu :)

Fizyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką Biotechnologii na Politechnice Warszawskiej, jestem laureatką nagrody rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce, ukończyłam profil biologiczno - chemiczny, wiele lat uczę fizyki na różnych poziomach a nauczanie to moja pasja, zapraszam do kontaktu :)

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką Biotechnologii na Politechnice Warszawskiej, jestem laureatką nagrody rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce, ukończyłam profil biologiczno - chemiczny, wiele lat uczę chemii na róznych poziomach a nauczanie to moja pasja, zapraszam do kontaktu :)

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką Biotechnologii na Politechnice Warszawskiej, jestem laureatką nagrody rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce, ukończyłam profil biologiczno - chemiczny, wiele lat uczę biologii na różnych poziomach a nauczanie to moja pasja, zapraszam do kontaktu :)

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką Biotechnologii na Politechnice Warszawskiej, jestem laureatką nagrody rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce, ukończyłam profil biologiczno - chemiczny, wiele lat uczę języka angielskiego na różnych poziomach a nauczanie to moja pasja, dodatkowo posiadam certyfikat na opziomie B2 oraz rok spędziłam w Stanach Zjednoczonych, zapraszam do kontaktu :)

Odzew klienta

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Bardzo fajnie i skutecznie. Poza świetnym podejściem do ucznia bardzo miła atmosfera na korepetycjach. Polecam serdecznie

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Jestem zadowolona. Polecam korepetytora!

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Edyta ma rzadko spotykany talent do wyjaśniania wszystkich tajników chemii. Dziecko jest zachwycone przedmiotem, który zdążyło znienawidzić po pierwszym semestrze. Gorąco polecam i jako korepetytora i jako pedagoga

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Edyta T. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Chemia
 4. Fizyka
 5. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 50 Zł/god.